Krāšņi FOTO: virs Ventas rumbas “lido” zivis

Komentāri

Lidojošas zivis – tā nav fantāzija. Ik gadu Kuldīgā var vērot vimbas, kas, dodoties nārstot, mēģina pārvarēt Eiropas platāko ūdenskritumu – Ventas rumbu Kuldīgā. Šo unikālo dabas parādību krāšņās fotogrāfijās iemūžinājis fotogrāfs Jēkabs Andrušaitis.

Kuldīdznieki zina, – pavasaris iestājas tad, kad virs Ventas rumbas, mugurām zaigojot, sāk lidot zivis. Gadu simtiem vimbas pavasaros dodas augšup pa Ventu, savā nārsta ceļā sastopot mutuļojošo Ventas rumbu – Eiropas platāko (249 m) ūdenskritumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vērot vimbas lidojumā ikviens īpaši aicināts 30. aprīlī, kad Kuldīgā noritēs ikgadējais palu šovs Lido zivis Kuldīgā. Ierasti šis notikums iezīmē arī tūrisma sezonas atklāšanu pilsētā. Vairāk lasi šeit!

Fotogrāfs Jēkabs Andrušaitis burvīgās fotogrāfijās iemūžinājis gan vimbu “lidojumu”, gan Kuldīgu.

Vairāk ar fotogrāfa Jēkaba Andrušaiša veikumu vari iepazīties viņā Facebook lapā.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl