FOTO: pasaulē lielākais ķiršu dārzs sācis ziedēt

Komentāri
FOTO: pasaulē lielākais ķiršu dārzs sācis ziedēt
Foto: EPA/ LETA

Ķirši šobrīd zied ne tikai Japānā. Arī Vašingtonā sācies ķiršu ziedēšanas laiks, pulcējot tūkstošiem apmeklētāju uz lielāko ķiršu dārzu pilsētā.

Šonedēļ izdaudzinātie Vašingtonas ķiršu koki ir pilnībā uzplaukuši, priecējot gan vietējos iedzīvotājus, gan tūristus, kas šim notikumam par godu ieradušies ASV galvaspilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nacionālais ķiršu ziedēšanas festivāls ir viens no lielākajiem ASV pavasara svētkiem, kas ik gadu rosina tūkstošiem cilvēku uz mirkli aizmirst par ikdienu un papriecāties par krāšņajiem ķiršu ziediem. Ķiršu koki Vašingtonā ir dāvana. 1912 gadā Tokijas mērs Jukio Ozaki uzdāvināja Vašingtonai 3 tūkstošus ķiršu koku.

Ikgadējais Nacionālais ķiršu ziedēšanas festivāls Vašingtonā tradicionāli tiek svinēts no 20. marta līdz 13. aprīlim.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl