Komentāri
FOTO: pāris no Āfrikas dodas pasaulē, lai uzzinātu, cik tālu var nokļūt. Viņi bija arī pie polārā loka
Foto: instagram/howfarfromhome

Deviņu mēnešu laikā kopš brīža, kad tika uzsākt ceļojums, Šanele un Stevo no Dienvidāfrikas pamanījušies pabūt četros kontinentos. Jaunākā atzīme norāda, ka viņi mērojuši 85 004 km.

Patlaban ceļotāji atrodas Itālijā, bet, kā ziņo saviem sekotājiem sociālajos tīklos, viņi nav domājuši apstāties, viņu ceļojums ir tikai sākumā. Līdz šim jaunie cilvēki paguvuši būt četros kontinentos, apmeklējot 12 valstis, bet tuvāk iepazīstot 40 pilsētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par ”jaunās dzīves” sākumu uzskatāms šā gada 2. marts, kad katrs no viņiem pameta ikdienas pienākumus, tostarp savus darbu. ”Mums nebija ne jausmas, kas mūs sagaidīs,” viņi norāda. Tagad viņi ir priecīgi, ka ceļojums ļāvis izbaudīt savvaļas foreļu zvejošanu Zviedrijā, RedBull helikopteri Austrijā, gardos turku ēdienus Stambulā, ”selfijus” ar koālām Sidnejā.

Sekot līdzi Šaneles un Stevo piedzīvojumiem iespējams arī viņu Instagram kontā.

Foto: ceļojuma fotoliecības no paša pirmā kilometra

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl