FOTO: latviete, apceļojot Balkānu valstis, iemūžina netipisku fotostāstu!

Komentāri
FOTO: latviete, apceļojot Balkānu valstis, iemūžina netipisku fotostāstu!
Foto: Annija Vētra

Pēdējos gados Latvijas tūristiem viens no iecienītākajiem galamērķiem ir Balkānu valstis – Horvātija, Bulgārija, kā arī Grieķija. Parasti mēs esam pieraduši, ka no šīm valstīm mājās tiek vestas fotogrāfijas ar skaistajiem kalnu un dabas skatiem, taču meitene vārdā Annija iemūžinājusi ko pavisam citu un netipisku.

Bulgārijas pilsēta Plovdiva 2014. gadā ieguva tiesības kļūt par 2019. gada Eiropas kultūras galvaspilsētu, apsteidzot savas valsts galvaspilsētu Sofiju. Un ne velti, jo tika ļoti augstu vērtēta šīs pilsētas reālā pieeja konkursam, izkoptās kultūras tradīcijas, kā arī dažādu radošu sfēru profesionāļu atbalsts šim nozīmīgajam notikumam. Šajā pilsētā ir vērts izcelt arī vēl kādu lietu – ielu grafiti mākslinieku darbus. Tieši to arī savā ceļojumā uz Bulgāriju un Grieķiju izcēlusi Annija – interesantos Sofijas, Plovdivas un Saloniku sienu apzīmējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

“Piedalījos EVS projektā, strādājot par brīvprātīgo, kopā ar vēl vairāk kā 70 jauniešiem no 10 dažādām valstīm XIII In The Palace Starptautiskajā īsfilmu festivālā, kurš pirmo reizi norisinājās Bulgārijas galvaspilsētā, Sofijā,” par savu iemeslu doties uz Bulgāriju stāsta Annija. Kad projekts noslēdzās, meitene nolēma laiku izmantot lietderīgi un apmeklēt arī citas valsts pilsētas, kā arī iegriezties Grieķijas kūrortā Salonikos.

Lasi vēl