FOTO: 29 iespaidīgas pasaules pilis – dažas ir pat vairāk nekā 1000 gadu vecas!

1 komentārs
FOTO: 29 iespaidīgas pasaules pilis – dažas ir pat vairāk nekā 1000 gadu vecas!
Hohenverfenas pils, Austrija (Foto: Flickr)

No dažām vairs atlikušas tikai drupas, citas joprojām grezni stāv savā vietā, un ik pa laikam cilvēks rūpējas, lai tās tiek pasargātas no laika zoba grauzumiem. Piedāvājam 29 pilis, kas joprojām lepni slejas visā pasaulē un kuras noteikti kādreiz būtu vērts iekļaut savos ceļojumu plānos.

ASV, Eiropa, Japāna – labā ziņa tiem, kas varbūt nevēlas triekties pāri visai pasaulei, jo lielākā daļa piļu, kas redzamas šajā galerijā, atrodas Vācijā, Austrijā, Šveicē un Britu salās, kas tur saglabājušās no viduslaikiem. Ir arī Katrīnas pils Sanktpēterburgā, kā arī slavenākās pilis Eiropas vidienē – Prāgas pils, Versaļas pils, Neišvānšteinas pils un daudzas citas. Plašāk skaties fotogalerijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

TOP komentāri

  • uii
    0 0 0

    uii

    bišķi trūkst ļoti daudz nosaukumu, un nosaukumiem smuki iekopēti oriģinālbildes nosaukumi ar mistiskiem simboliem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl