Komentāri
Episki FOTO: pagājušajā naktī Igaunijā novērota ziemeļblāzma
facebook.com/loodusvaatlejakairo/

Igauņu fotogrāfs Kairo Kītsaks savas valsts mazā ciematiņā iemūžinājis sirreāli skaistas fotogrāfijas ar krāsaino dabas parādību ziemeļblāzmu.

Turpmāk redzamie attēli fotografēti Igaunijas ciematā ar nosaukumu Simuna, kur dzīvo vien aptuveni 450 iedzīvotāju. “Ziemeļblāzma vakar bija vērojama visā Igaunijā, un to varēja skatīt aptuveni 30-45 minūtes,” portālam Skaties.lv atklāj Kītsaks, kurš atzīst, ka ģeomagnētiskie apstākļi nebija īpaši draudzīgi, tāpēc tikai daži foto entuziasti spējuši notvert īstos kadros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats fotogrāfs speciāli sekojis līdzi laika prognozei un speciāli gatavojies šai parādībai. “Tas man ļāva būt pareizajā laikā un pareizajā vietā,” tā fotogrāfs.

LATVIETIS FOTOGRAFĒ ZIEMEĻBLĀZMU NO LIDMAŠĪNAS LOGA

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl