Komentāri
Episki FOTO: pagājušajā naktī Igaunijā novērota ziemeļblāzma
facebook.com/loodusvaatlejakairo/

Igauņu fotogrāfs Kairo Kītsaks savas valsts mazā ciematiņā iemūžinājis sirreāli skaistas fotogrāfijas ar krāsaino dabas parādību ziemeļblāzmu.

Turpmāk redzamie attēli fotografēti Igaunijas ciematā ar nosaukumu Simuna, kur dzīvo vien aptuveni 450 iedzīvotāju. “Ziemeļblāzma vakar bija vērojama visā Igaunijā, un to varēja skatīt aptuveni 30-45 minūtes,” portālam Skaties.lv atklāj Kītsaks, kurš atzīst, ka ģeomagnētiskie apstākļi nebija īpaši draudzīgi, tāpēc tikai daži foto entuziasti spējuši notvert īstos kadros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pats fotogrāfs speciāli sekojis līdzi laika prognozei un speciāli gatavojies šai parādībai. “Tas man ļāva būt pareizajā laikā un pareizajā vietā,” tā fotogrāfs.

LATVIETIS FOTOGRAFĒ ZIEMEĻBLĀZMU NO LIDMAŠĪNAS LOGA

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl