Komentāri
Elpu aizraujoši FOTO: pasaules metropoles naktī vēl neredzētos kadros!
Foto: AIRPANO/CATERS NEWS/Scanpix

Ir uzņemtas neskaitāmas fotogrāfijas ar pasaulē populārām vietām un metropolēm, taču šīs ir pavisam citādākas nekā tās, ko esat iepriekš redzējuši. Saujiņa krievu fotogrāfu, kuri sevi dēvē par “AirPano”, nodarbojas ar elpu aizraujošu nakts panorāmas, dažreiz 360 grādu bilžu veidošanu.

Viņu darbiem raksturīgas plūstošas gaismu līnijas, kurām cauri vijas augstas ēkas vai kalni, vai citas slavenas būves. Daudzi no viņu darbiem arī izcīnījuši vairākas ievērojamas pasaules mēroga balvas. “AirPano”, šķiet, apceļojuši visu planētu, jo viņu kontā ir tādas pilsētas kā Buenosairesa, Lisabona, Šanhaja, Ņujorka, Kazaņa, Maskava, kā arī tādas ievērojamas apskates vietas kā Lielais Ķīnas mūris, Eijafjadlajegidla vulkāns Islandē, Maču Pikču Peru un citas vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ČERNOBIĻAS SKATI MŪSDIENĀS

Foto: pāri visai planētai

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl