Komentāri
Elpu aizraujoši FOTO: pasaules metropoles naktī vēl neredzētos kadros!
Foto: AIRPANO/CATERS NEWS/Scanpix

Ir uzņemtas neskaitāmas fotogrāfijas ar pasaulē populārām vietām un metropolēm, taču šīs ir pavisam citādākas nekā tās, ko esat iepriekš redzējuši. Saujiņa krievu fotogrāfu, kuri sevi dēvē par “AirPano”, nodarbojas ar elpu aizraujošu nakts panorāmas, dažreiz 360 grādu bilžu veidošanu.

Viņu darbiem raksturīgas plūstošas gaismu līnijas, kurām cauri vijas augstas ēkas vai kalni, vai citas slavenas būves. Daudzi no viņu darbiem arī izcīnījuši vairākas ievērojamas pasaules mēroga balvas. “AirPano”, šķiet, apceļojuši visu planētu, jo viņu kontā ir tādas pilsētas kā Buenosairesa, Lisabona, Šanhaja, Ņujorka, Kazaņa, Maskava, kā arī tādas ievērojamas apskates vietas kā Lielais Ķīnas mūris, Eijafjadlajegidla vulkāns Islandē, Maču Pikču Peru un citas vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ČERNOBIĻAS SKATI MŪSDIENĀS

Foto: pāri visai planētai

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl