Komentāri
CEĻVEDIS: dabas parki un tūrisma objekti Latvijā, kuru apskate joprojām ir PAR BALTU VELTI
Foto: Uģis Bičkovskis

Garās brīvdienas ir īstais laiks apmīļot, izzināt un iepazīt no jauna savu mīļo zemīti. Portāls Skaties.lv sarūpējis noderīgu ceļvedi, kurā apkopti dabas objekti un apmeklēšanas vērtas vietas, ko iespējams baudīt par baltu velti. Šajā reizē stāsts par vērtīgām atpūtas iespējām Latvijas dabā.

Kad klāt ir brīvdienas un ja vēl arī laiks ir labs, pilsētas mūrus der nomainīt pret veldzējošām pastaigām dabā. Izstaigā Jūrmalas dabas takas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sen gribēji zināt, kā izskatās vietā, kur sākas Latvijas garākā upe? Lūdzu! Te arī reportāža no vietas, kur 452 km garā Gauja ietek jūrā. Taču vislabāk visu redzēt pašu acīm.

Foto: Gaujas sākums un ieteka jūrā

Ja lūkojies Kurzemes virzienā vai, būdams kurzemnieks, šo vēsturisko Latvijas novadu vēlies iepazīt tuvāk, esam sagatavojuši pāris lieliskas idejas. Alksti nedaudz mežonības? Dodies uz Jūrkalni ar augstāko stāvkrastu Latvijā, Kolkasragu vai Mazirbes laivu kapsētu! Vairāk par populārām un ne tik slavenām atpūtas un apskates vietām Kurzemē lasi šeit!

”Latvijā aiz katra ceļa līkuma var atrast kaut ko interesantu un skaistu. Vajag tikai meklēt!” sarunā ar portālu Skaties.lv pauž aktrise Regīna Devīte. Zilaiskalns, Mītavas tilts, Aglona un Velnezers – šīs ir tikai dažas no vietām, ko pēc Skaties.lv aicinājuma iesaka apmeklēt Devīte un citas TV šovos un seriālos iepazītas personas.

Zemgalē ir kāda vieta, kas pārsteidz ar šim vēsturiskajam novadam neraksturīgiem stāviem pauguriem un dziļām gravām. Vieni to dēvē par senču svētvietu, citi – par dabas anomāliju. Dīvainības auras Pokaiņu mežam netrūkst.

Foto: mistiskākā un dīvainākā vieta Latvijā

Ja esi ūdeņu mīļotājs un Alūksne Tev šobrīd ir kā ar roku aizsniedzama, nepalaid garām iespēju apmeklēt saliņu, kurā vienlaikus drīkst piestāt tikai viena laiva.

Latgalē atrodas Latvijas augstākā virsotne pēc relatīvā augstuma. Par mazzināmo Dzierkaļu kalnu vairāk lasi šeit!

Ar ko pārsteigs viesmīlīgā Daugavpils? Te atrodas unikāls sauszemes cietoksnis – viens no lielākajiem Eiropā, vienīgais mākslas centrs Austrumeiropā, kur var apskatīt pasaulslavenā ekspresionista Marta Rotko gleznu oriģinālus, vienīgā Ziemeļeiropā tūristiem atvērtā skrošu liešanas rūpnīca. Iepazīsti arī citus tūrisma objektus!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl