5 komentāri

Dzīvot savas dzīves līdz brīdim, kad vienā dienā izdomā visu pamest un doties pasaules piedzīvojumā. Citiem tas izklausās pēc sapņa, Artūram Driņinam un Lainei Pērsei tā ir ikdiena. 17 mēneši, 64 valstis, un šis skaitlis turpinās augt.

”Tas bija periods, kad beidzu mācības. Domājām, ko iesākt tālāk – veidot ģimeni vai sākt strādāt, un izdomājām – nē, jābrauc prom!” lielā piedzīvojuma ideju ieskicē Laine. Viņu ceļojuma starta kapitāls bijis aptuveni 13 tūkstoši eiro, kas, kā viņi paši saka, budžeta variantā ļāvis izceļot visu ASV, Dienvidameriku un Eiropu ar ”stopiem”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunieši bieži vien izmantojuši dažādas adreses, lai pēc iespējas mazāk naudu iztērētu aviobiļetes. Viens no viņu izmantotajiem bijis skyskanner.net. ”Āzijā iekšējie lidojumi bija diezgan lēti,” atzīst Laine.

Foto

Viņi šo mēnešu laikā paguvuši apgūt arī spāņu valodu, bet viss ceļš ne vienmēr bijis tik rožains. Kolumbijā abi sastapās ar Artūra vēdera problēmām, kas beidzās ar helikoptera pārlidojumu no vienas pilsētas uz otru.

”Pārsteidzoši, cik cilvēki visās valstīs ir atvērti. Nereti nakšņojām pie pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem, kad bija galīga bezizeja. Turpinām ticēt labajam šajā pasaulē,” smaidot nosaka Laine.

Latvijā pēc tik ilga laika jaunieši atgriezušies interesanta iemesla dēļ. ”Mums pasēs pietrūka vieta, kur likt zīmogus, tāpēc nācās braukt mājās, lai uztaisītu jaunas. Taču tas nenozīmē, ka mūsu ceļojums ir galā. Nokārtosim formalitātes un privātās lietas, un dosimies tālāk,” par nākotni stāsta Artūrs.

Pirms došanās atpakaļ uz mājām, pēdējā valsts, kura tika apmeklēta, bija Indija. Tā vietā, lai mantas vestu uz mājām, savas drēbes viņi izdalīja vietējiem. ”Viņiem un pašiem prieks par labu darbu,” tā Laine.

Meitene domā arī apkopot viņu piedzīvojumus grāmatā, taču par to informācija sekos vēlāk.

Pilnu interviju skaties mūsu ”Facebook” lapā, kur abi dalās mednieku stāstiem.

Video: pasaules apceļotāji Artūrs un Liene

Pamest visu un doties apceļot pasauli – izklausās pēc sapņa, bet Artūram un Lainei tā pēdējos 17 mēnešus bija ikdiena! Live intervija ar pasaules apceļotājiem!

Posted by Skaties.lv on Trešdiena, 2017. gada 29. marts

TOP komentāri

 • as
  +2 +2 0

  as

  malači, tikai žēl, ka bildīšu nebūs, jo tās selfie kameras bildes ir nekādas:( Fotografētu vismaz ar telefona pamata kameru, vai ziepjutrauku
 • fck
 • Uno
  0 0 0

  Uno

  Piekrītu, vecāki ja nepiķotu, nekur tālāk par Baltijas valstīm neaizbrauktu 1.5 gadu padzīvot. Pašu cilvēki visu gadu strādājot labi, ja vienu mēnesi kaut kur var aizceļot, te tik ilgi studenti. Blefs un pasakas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl