360 grādu video! Pastaiga pa Gaujas Nacionālo parku

Komentāri

Nedēļas nogales nav tik garas, lai paspētu pabūt visur! Ja arī tu vienmēr esi vēlējies paviesoties gleznainajā Gaujas Nacionālajā parkā, šī ir tava iespēja to izdarīt, neatejot no datora vai telefona.

Eaglewood Films radījuši 360 grādu video, kurā atspoguļojuši savu mežonīgo divdienu pārgājienu pa Rauņa un Vaives upēm Gaujas Nacionālajā parkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāteic gan, ja sirdī esi īstens pilsētnieks, šāda veida atpūta nav domāta tev. Tomēr arī tu to vari izdzīvot ar šī video palīdzību.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl