10 vismodīgākās dizaineru viesnīcas, kurās apmesties, ja rocība atļauj

Komentāri
10 vismodīgākās dizaineru viesnīcas, kurās apmesties, ja rocība atļauj
Foto: EPA

Karls Lāgerfelds gatavojas atvērt izsmalcinātu viesnīcu tīklu, bet viņš nav pirmais modes dizainers, kurš pievērsies viesnīcu biznesam.

Modes nama Chanel radošais direktors Karls Lāgerfelds paziņojis par plāniem iesoļot viesmīlības biznesā ar savā vārdā nosauktu viesnīcu tīklu. Pirmā sešzvaigžņu dizainera viesnīca tiks atvērta 2018.gadā Ķīnas azartspēļu Mekā – Makau. Paralēli viesnīcu biznesam Lāgerfelds savu dizainera talantu liks lietā arī greznu rezidenču, restorānu un privāto klubu ierīkošanai.

Kamēr Lāgrefelda viesnīca vēl tikai top, esam apkopojuši desmit pasaules modīgākās dizaineru viesnīcas, kurās ir vērts apmesties, ja vien rocība to, protams, atļauj:

Palazzo Versace, Austrālija

Pinterest

Pinterest

Radīta sadarbībā ar Versace modes namu, šī dievīgā viesnīca ir gluži vai piesūcināta ar pašas Donatellas glamūru. Tā atrodas pie jūras un tās arhitektūra atgādina par greznajām Romas pilīm – itāļu stila mozaīkas un zeltītas kolonnas. Donatella savu pirkstu pielikusi katrai sīkākajai detaļai, sākot ar mēbelēm līdz pat vannasistabas aksesuāriem.

Tortuga Bay Hotel, Dominikānas Republika

Pinterest

Pinterest

Šai viesnīcai pilnīgi jaunu dizainu 2014.gadā radīja Oskars de la Renta. Privātajā pludmalē novietotā brīvdienu kompleksa 30 Suite numuru un 13 villu interjeros izmantoti slavenā dizainera audumi un tādi tropiskie materiāli kā sarkankoks, klūdziņas un rotangpalma. Visgreznākajā no villām ir četras guļamistabas un tās iedzīvotāju rīcībā ir arī personīgais menedžeris.

Bulgari Resort, Bali

Flickr

Pinterest

Šī skaistā viesnīca novietota klinšainā krastā, no kura paveras elpu aizraujošs skats uz Indijas okeānu. 59 villu interjerā izmantota vietējo materiālu un modes nama Bulgari audumu kombinācija. Arī šeit viesu rīcībā ir diennakts sulaiņa pakalpojumi.

Dior Suite, St. Regis Hotel, Ņujorka

Instagram

Instagram

Dioram raksturīgajā elegancē un krāsu paletē ieturētais karaliskais suite numurs St. Regis viesnīcā Ņujorkā lepojas ar plašu ēdamistabu un marmora vannas istabu. Viesiem paveras sapņains skats uz Centrālparku un Piekto avēniju, un visu diennakti pieejami sulaiņa pakalpojumi.

Ralfa Lorēna Round Hill Hotel, Jamaika

Flickr

Instagram

Ralfs Lorēns atjaunoja 36 šīs viesnīcas numuriņus ar skatu uz okeānu, iekārtojot tos ar mēbelēm un dizaina priekšmetiem no savas Mājas dizaina kolekcijas. ”Izsmalcinātība” ir vārds, kas vislabāk raksturo šo viesnīcu. Numuros ir baltas akmens grīdas, karaliskas gultas ar Ēģiptes kokvilnas palagiem un atstatus stāvošas dušas ar lietus efektu.

Grand Piano Suite, Claridge’s, Londona

Instagram

Instagram

Grand Piano Suite numuru Claridge’s viesnīcā Londonā iekārtojusi beļģu izcelsmes modes dizainere Diāna von Furstenberga, un tai raksturīgie krāsu paletes toņi ir šokolādes brūnais un aveņu sārtais. Numurā, kā jau nosaukums liek nojaust, patiešām atrodas koncertklavieres, marmora kamīni, Murano stikla skulptūras un pat savs bārs, bet pie sienas ir fotogrāfijas, kuras uzņēmusi pati dizainere savu ceļojumu laikā.

Fendi Private Suites, Roma

Instagram

Instagram

Fendi privātie apartamenti atrodas nesen atjauninātajā Palazzo Fendi pašā Romas sirdī. Septiņi apartamenti ieturēti klasiskā un ļoti estētiskajā Fendi stilā bez liekām detaļām – šeit atradīsiet Mako satīna gultasveļu un izsmalcinātos Diptyque produktus.

Hotel le Bellechasse, Parīze

Flickr

Instagram

Šīs pasakainās butik viesnīcas dizainu veidojis pats Kristians Lakruā. 34 krāšņi numuriņi noformēti ar spāru un dažādu mistisku būtņu attēliem un astroloģijas simboliem. Viesnīcā ir izsmalcināta brokastu telpa, bet, izejot uz terases, var priecāties par Parīzes labāko muzeju arhitektūru.

Maison Moschino, Milāna

Instagram

Instagram

Viesnīca ierīkota 1840.gados būvētā neoklasicisma stila dzelzceļa stacijas ēkā Itālijas modes galvaspilsētas centrā. Tā ir katra pasaku un fantāzijas literatūras cienītāja sapnis – var izvēlēties dzīvot Sarkangalvītes vai Alises istabā vai kādā numuriņā ar noslēpumainu nosaukumu, piemēram, Dzīve ir rožu dārzs vai Lentītes istaba. Lieki teikt, ka katrs no šiem numuriņiem iekārtots atbilstoši savas pasakas tēmai.

Armani Hotel, Dubaija

Flickr

Instagram

Pasaules augstākajā tornī ierīkotā viesnīca piedāvā 160 numuriņus, kuros ikvienu detaļu – sākot no dekoriem un ar ādu apdarinātajām sienām līdz pat katram priekšmetam SPA centrā – radījis pats Džordžo Armāni.

Lasi vēl