Komentāri
Cehstivālā liegta ieeja personām ar ieročiem un suņiem
Foto: Erik (HASH) Hersman, Flickr

Lai arī Cehstivāls ir draudzības, saticības un Saskaņas festivāls, saistībā ar nesenajiem notikumiem Biķernieku mežā CEHS.lv kolektīvs kopā ar Fonokluba vadību jūtas spiesti pieņemt lēmumu, kas, iespējams, ievērojamai daļai no potenciālajiem festivāla apmeklētājiem liegs uzturēties Fonoklubā Cehstivāla laikā – būs liegta ieeja personām ar ieročiem, kā arī personām ar suņiem.

“Lai arī mēs gribam būt atvērti, tomēr nevaram pieļaut, ka Biķernieku meža “klope” atkārtojas mūsu draudzības festivāla laikā,” lēmumu pamato CEHS.lv sabiedrisko attiecību speciālists Kristaps Āls. “Varbūt naivi, bet mēs tiešām ticējām, ka iztiksim bez drastiskiem soļiem un varēsim pieņemt visus apmeklētājus. Tomēr drošība jāliek pirmajā vietā,” turpina K. Āls.

Personas ar suņiem un ieroču nēsātāji nav pirmās cilvēku grupas, kurām liegta iespēja apmeklēt Cehstivālu. Kā iepriekš ziņots, arī personām ar kaķiem, pirmās grupas invalīdiem, sievietēm ar bērniem, fašistiem, koklētājiem, Latvijas Kristīgā radio pārstāvjiem, cilvēkiem bez noteiktas dzīvesvietas, Miera ielā dzīvojošajiem, Inspired Digital vadībai, Kasparam Dimiteram un Artusam Kaimiņam tiks liegta ieeja Cehstivālā.

Cehstivāls notiks Fonoklubā, Cēsīs sestdien 28. martā. Ieeja no plkst. 21.00.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl