Čārlzam Mensonam ļauj laulāties

Komentāri
Čārlzam Mensonam ļauj laulāties
(Foto: LETA)

Bēdīgi slavenais sērijslepkava Čārlzs Mensons ir saņēmis atļauju laulībām.

80 gadus vecais Mensons un 26 gadus vecā Eftone Eleine Bērtone licencei pieteicās Kalifornijā, kur Mensons izcieš mūža ieslodzījumu štata cietumā Korkoranā, pavēstīja kāda cietuma amatpersona. Pāris laulību licencei pieteicies 7.novembrī.

Kā norādīja cietuma pārstāvis Džefrijs Kalisons, kāzu datums nav noteikts, bet tām ir jānotiek 90 dienu laikā no licences izdošanas brīža.

Bērtone Mensonu cietumā apmeklē jau kopš 19 gadu vecuma un gadiem cenšas panākt viņa attaisnošanu. Viņa jau iepriekš žurnālistiem pavēstīja, ka pāris grasās precēties, tomēr pats Mensons to noliedza.

Ja kāzas notiks kā plānots, Mensonam tomēr nepienāksies laulātā apmeklējumi, un nākamā iespēja Mensonu atbrīvot pret galvojumu būs tikai 2027. gadā, vēsta ASV laikraksts “LA Times”.

Mensons un četri viņa tā dēvētās ģimenes locekļi – viens vīrietis un trīs sievietes – tika notiesāti septiņos apsūdzības punktos par 1969. gada augustā Losandželosā pastrādātajām slepkavībām. Mensona sekotāji nogalināja režisora Romāna Polaņska sievu Šāronu Teitu, kas bija pēdējos grūtniecības mēnešos, un vēl sešus cilvēkus.

Čārlzam Mensonam un viņa sekotājiem 1971. gadā tika piespriests nāves sods, bet 1972. gadā Kalifornijas Augstākā tiesa nāves spriedumu atcēla, sodu aizstājot ar mūža ieslodzījumu.

Viena Mensona sekotājām Sjūzena Atkinsa 2009. gadā nomira ieslodzījumā, bet Mensons un divas pārējās sekotājas vēl joprojām atrodas ieslodzījumā. Viņi vairākkārt lūguši pirmstermiņa atbrīvošanu, taču tie vienmēr noraidīti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl