Čārlzam Mensonam ļauj laulāties

0 Komentāru
Čārlzam Mensonam ļauj laulāties
(Foto: LETA)

Bēdīgi slavenais sērijslepkava Čārlzs Mensons ir saņēmis atļauju laulībām.

80 gadus vecais Mensons un 26 gadus vecā Eftone Eleine Bērtone licencei pieteicās Kalifornijā, kur Mensons izcieš mūža ieslodzījumu štata cietumā Korkoranā, pavēstīja kāda cietuma amatpersona. Pāris laulību licencei pieteicies 7.novembrī.

Kā norādīja cietuma pārstāvis Džefrijs Kalisons, kāzu datums nav noteikts, bet tām ir jānotiek 90 dienu laikā no licences izdošanas brīža.

Bērtone Mensonu cietumā apmeklē jau kopš 19 gadu vecuma un gadiem cenšas panākt viņa attaisnošanu. Viņa jau iepriekš žurnālistiem pavēstīja, ka pāris grasās precēties, tomēr pats Mensons to noliedza.

Ja kāzas notiks kā plānots, Mensonam tomēr nepienāksies laulātā apmeklējumi, un nākamā iespēja Mensonu atbrīvot pret galvojumu būs tikai 2027. gadā, vēsta ASV laikraksts “LA Times”.

Mensons un četri viņa tā dēvētās ģimenes locekļi – viens vīrietis un trīs sievietes – tika notiesāti septiņos apsūdzības punktos par 1969. gada augustā Losandželosā pastrādātajām slepkavībām. Mensona sekotāji nogalināja režisora Romāna Polaņska sievu Šāronu Teitu, kas bija pēdējos grūtniecības mēnešos, un vēl sešus cilvēkus.

Čārlzam Mensonam un viņa sekotājiem 1971. gadā tika piespriests nāves sods, bet 1972. gadā Kalifornijas Augstākā tiesa nāves spriedumu atcēla, sodu aizstājot ar mūža ieslodzījumu.

Viena Mensona sekotājām Sjūzena Atkinsa 2009. gadā nomira ieslodzījumā, bet Mensons un divas pārējās sekotājas vēl joprojām atrodas ieslodzījumā. Viņi vairākkārt lūguši pirmstermiņa atbrīvošanu, taču tie vienmēr noraidīti.

0 Komentāru