Komentāri

Arī skandalozais Čārlijs Šīns ķēries pie labdarības, un ledus spaiņa izaicinājuma akcijā, protams, startējis ar ažiotāžu – tā vietā, lai uzgāztu sev spaini (vai bļodu) ar ledus aukstu ūdeni, viņš uzreiz sev “uzlej” virsū 10 tūkstošus ASV dolāru skaidrā naudā. Kā viņš pats video saka, šī nauda uzreiz tiks ziedota labdarībai.

Seriāla “Divarpus vīri” (Two and a half men) zvaigzne un daudzu (ne pārāk izdevušos) komēdiju aktieris Čārlijs Šīns iestartējis ledus spaiņa izaicinājumā jeb “ALS Ice Bucket Challange”, kas paredz uzfilmētu video viralitātes efektam un noziedotu naudu amiotrofiskajai laterālajai sklerozei. Protams, Holivudas sliktais zēns jau nedara kaut ko tāpat vien, bet iestartē ar skaļumu – tā vietā, lai viņš sekotu visai pārējai pasaulei, aktieris vēlējās nedaudz izrādīties, tāpēc veica nelielas korekcijas uzdevumā – bļodā ledus auksta ūdens vietā “ielejot” 10 tūkstošus dolāru un “uzgāžot” sev to uz galvas.

Kā viņš pats šajā video atzīst, nauda uzreiz tiks ziedota paredzētajai akcijai, tādā veidā parādot, ka kaut kas reāli tiekot darīts lietas labā. Tālāk viņš izaicināja visus savus bijušos kolēģus no jau pieminētā komēdijseriāla – Alana lomas atveidotāju Džonu Kraieru, seriāla autoru Čaku Loriju un tagadējo Šīna aizstājēju Eštonu Kučeru. Redzēsim, kas no tā sanāks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl