Čārlijs Šīns ledusauksta ūdens vietā sev “uzlej” 10 tūkstošus dolāru

Komentāri

Arī skandalozais Čārlijs Šīns ķēries pie labdarības, un ledus spaiņa izaicinājuma akcijā, protams, startējis ar ažiotāžu – tā vietā, lai uzgāztu sev spaini (vai bļodu) ar ledus aukstu ūdeni, viņš uzreiz sev “uzlej” virsū 10 tūkstošus ASV dolāru skaidrā naudā. Kā viņš pats video saka, šī nauda uzreiz tiks ziedota labdarībai.

Seriāla “Divarpus vīri” (Two and a half men) zvaigzne un daudzu (ne pārāk izdevušos) komēdiju aktieris Čārlijs Šīns iestartējis ledus spaiņa izaicinājumā jeb “ALS Ice Bucket Challange”, kas paredz uzfilmētu video viralitātes efektam un noziedotu naudu amiotrofiskajai laterālajai sklerozei. Protams, Holivudas sliktais zēns jau nedara kaut ko tāpat vien, bet iestartē ar skaļumu – tā vietā, lai viņš sekotu visai pārējai pasaulei, aktieris vēlējās nedaudz izrādīties, tāpēc veica nelielas korekcijas uzdevumā – bļodā ledus auksta ūdens vietā “ielejot” 10 tūkstošus dolāru un “uzgāžot” sev to uz galvas.

Kā viņš pats šajā video atzīst, nauda uzreiz tiks ziedota paredzētajai akcijai, tādā veidā parādot, ka kaut kas reāli tiekot darīts lietas labā. Tālāk viņš izaicināja visus savus bijušos kolēģus no jau pieminētā komēdijseriāla – Alana lomas atveidotāju Džonu Kraieru, seriāla autoru Čaku Loriju un tagadējo Šīna aizstājēju Eštonu Kučeru. Redzēsim, kas no tā sanāks.

Lasi vēl