Būt par izpletņlēcēju, kaitbordistu un piedzīvojumu meklētāju. Spilgtas pašmāju personības dalīsies pieredzē par ceļu uz panākumiem

0 Komentāru
Būt par izpletņlēcēju, kaitbordistu un piedzīvojumu meklētāju. Spilgtas pašmāju personības dalīsies pieredzē par ceļu uz panākumiem
Publicitātes foto

Šogad festivāla ”Playground” apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt kādu no 21 aktivitātēm un iedvesmoties jauniem piedzīvojumiem. Vienlaikus ar sportiskām nodarbēm festivālā norisināsies arī iedvesmojoši semināri un lekcijas, kuros pieredzējuši sportisti un citas spilgtas personības dalīsies savā pieredzē par ceļu uz panākumiem.

Dzīve brīvajā kritienā – Ingus Augstkalns, izpletņu, base-jump un wingsuit lēcējs.

Ingus ir viens no Latvijas zināmākajiem izpletņlēcējiem, kurš ir slavens ar saviem base-jump lēcieniem un lidojumiem ar wing-suit. Kā ir dzīvot starp mākoņiem?

Dzīve uz diviem riteņiem – Gusts Ošmucnieks, MTB freestyle un downhill braucējs.

Gusts brauc ar MTB riteni un taisa reibinošus trikus, lecot no milzīgiem tramplīniem. Daži no jums noteikti ir redzējuši Gusta trikus filmā ”Pazust Latgalē”. Bet vai zināt, ka Gustam ir bail no augstuma? Kā var pārvarēt savas bailes?

Ilgs ceļš uz Pasaules Galu – Aija Ambrasa, kaitbordiste.

”Ragnarok” jeb Pasaules Gals skandināvu mitoloģijā ir pasaulē smagākās snow-kiting sacensības. Tās norisinās kalnos, Norvēģijas ziemeļos, kur laika apstākļi ir skarbi. No visiem kaitotājiem vien trešdaļa sasniedz finišu, savukārt Aija Ambrasa tajās izcīnīja 1. vietu. Kā meitene no valsts, kas nav slavena ne ar sniegotiem kalniem, ne stipriem vējiem tika līdz pjedestālam?

Kā noķert savu vilni – Artjoms Smirnovs, longbordists.

Kā rīkoties situācijā, kad dzīvē ir jāizdara svarīga izvēle? Kā saņemties, kad ir bail pieņemt radikālu lēmumu? Kā saprast, ko darīt dzīvē un kurā virzienā kustēties? Artjoms dalīsies ar savām atklāsmēm, kas ir iegūtas pēc darba pamešanas un Āzijas apceļošanas ar longbordu.

Ceļojums ar slidām apkārt Pirenejiem – Kaspars Alksnis, skrituļslidotājs.

Daži cilvēki dodas tūristu braucienos, savukārt daži ceļojumos. Kaspars zina, kā ir iespējams ar minimālu budžetu apceļot Pireneju pussalu kopā ar draugiem, tajā pašā laikā, nodarbojoties ar savu mīļāko sporta veidu.

Meitenes ceļo – Aija Morica, Sibilla Šlegelmilha.

Aija un Sibilla ir kopā apceļojušas Filipīnu salas, Šrilanku, Norvēģiju, un tam visam sekos jaunie piedzīvojumi. Kā ir ceļot meitenēm vienatnē? Vai tas ir droši?

Ceļš uz olimpiādi – Toms Petruševičs.

Toms ir prasmīgākais Latvijas snovotājs. Uzzini, kā viņam veicas, saņem autogrāfu un piedalies sniega dēļa izlozē!

Festivāls iestājas par aktīviem vecākiem un aktivitātēm kopā ar bērniem pie dabas, tāpēc šogad īpaši ir padomāts par mazajiem apmeklētājiem. Darboties aicinās un ko jaunu iemācīs dažādas radošās darbnīcas un Fiziķu skola.

Atgādinām, ka aktīvās atpūtas, mūzikas un dzīvesstila festivāls ”Playground” norisināsies no 7. līdz 9. jūlijam, Ropažu novada Sporta kompleksā 333.

Vairāk informācijas: www.playgroundfestival.eu

0 Komentāru