Burvīgs skats: Smārdes pagastā saziedējis magoņu lauks

21 komentārs
Burvīgs skats: Smārdes pagastā saziedējis magoņu lauks

Dabā viss plūst un mainās! Kur vēl nesen ziedēja rapsis, nu dzelteno krāsu nomainījusi sarkanā. Tagad vairākos Latvijas apvidos laukus rotā magones. Magoņu skaistumu Smārdes pagastā lieliskā video no putna lidojuma izdevies iemūžināt dabas mīļotājai Zaigai Kairei.

“Jūnijs ir ziedu laiks, un vieni no krāšņākajiem ziediem ir magones, kas šobrīd ir pilnā plaukumā!” skaisto video “Facebook” lapā ”Uzzini, iepazīsti” piesaka Zaiga, kura Latviju izbraukājusi krustu šķērsu.

Foto: magones vairākās auga stadijās

“Rapsis nekur nav zudis – turpat vien aug un gaida novākšanas laiku. Bet magones – iespējams, rapša sēklās bijis liels piemaisījums vai arī apstrādājot ķīmija magones nav ņēmusi… jo otra lauka puse ir praktiski bez magonēm, magones tikai kalna lejas daļā,” portālam Skaties.lv minējumu par to, kā magoņu ziedi “nomainījuši” mēneša sākumā ziedošo rapsi, pauž video autore.

Video: magoņu lauks Smārdē

Magones

Jūnijs ir ziedu laiks, un vieni no krāšņākajiem ziediem ir magones, kas šobrīd ir pilnā plaukumā!

Posted by Uzzini, iepazīsti on Svētdiena, 2017. gada 25. jūnijs

Patika šis video? Apskati arī Zaigas Kaires video no Ainažu mola, kad jūra atkāpusies ap 250 metru!

TOP komentāri

 • agnese
  +3 +3 0

  agnese

  Skaisti dabā un magones turas pretī ķīmijai ,neviens nespēj to liegt būtu kādam dārzā uzreiz būtu klāt vides dienests un apsūdzētu narkotikās ,bet agrāk ziedēja katrā piemājas dārzā gan baltas un sarkanas biezās magones un tauta nezināja ka tās ir narkotikas!
 • Elīna Stojakina
  +1 +1 0

  Elīna Stojakina

  Man jau skiet būs noziedējis... jo visiem jau magoņu bildes bija jaņos...
 • Zeltie Dreimane
  +1 +1 0

  Zeltie Dreimane

  Mana mamma bērniba iebēra sauja sēkliņas lai labàk nàk miegs ..ari mums bērnim ļoti garšoja nevaējam sagaidīt kad būs gatavas ,pašu darziņa , Man šodin 84 g. .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl