Bundeslīgas spēlē laukumā izskrien… spoks

Komentāri

Strīkeri ir un būs, un ar viņiem cīnīties ir praktiski neiespējami. Varbūt arī nemaz nevajag, jo tā tomēr kļuvusi par daļu no futbola spēles, kādu mēs to pazīstam mūsdienās. Šoreiz kailus ķermeņus, kas parasti pievērš vislielāko uzmanību, iespējams, nomainījis kas pārdabisks – spoks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šī video noskatīšanas Tavs pilsētas stadions vairs neliekas tik mājīgs kā iepriekš. Tajā redzams kā Vācijas Bundeslīgas Minhenes “Bayern” un Dortmundes “Borussia” mačā kameras kādā epizodē laukumā fiksēja biedējoša paskata rēgu, kas parādījās ne no kurienes un pazuda.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl