Bukmeikeri neparedz Latvijas iekļūšanu “Eirovīzijas” lielajā finālā

1 komentārs
Bukmeikeri neparedz Latvijas iekļūšanu “Eirovīzijas” lielajā finālā
Picture agency

Spriedze tikai pieaug – tuvojas pavasaris, kad 43 Eiropas valstu pārstāvniecības pulcēsies Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, kur norisināsies jau 62. “Eirovīzijas” dziesmu konkurss. Neskatoties uz to, ka daudzas valstis vēl pat nav izvirzījušas savu mākslinieku, tostarp Latvijā, bukmeikeri jau izsaka savas prognozes, un mums tās nav glaimojošas.

Pašmāju nacionālajā atlasē esam noskaidrojuši tos astoņus dalībniekus, kas savā starpā sadalīs četras vietas uz lielo finālu. No šīm četrām tad tiks izvēlēta tā viena, kas dosies uz Ukrainu.

Neskatoties uz to – ir vai nav valstij savs uzvarētājs – bukmeikeri rūpīgi seko līdzi katrai atlasei un vērtē iespējas. Ja pirms tam tās bija 22 dziesmas, tad tagad vairs palikušas vien astoņas, un starp šīm, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, derību kantori neredz nevienu, kurš spētu pacīnīties par iekļūšanu finālā.

Atgādināsim, ka šo svētdien par iekļūšanu “Eirovīzijas” nacionālās atlases finālā cīnīsies abu pirmo koncertu uzvarētāji – Lauris Valters ar dziesmu “Magic Years” un grupa My Radint You, kura izpilda “All I Know”, kā arī Miks Dukurs ar “Spiritual Priest”, grupa “Triānas Parks” ar dziesmu “Line”, Linda Leen, kas atlasē atgriezusies ar kompozīciju “Who Is In Charge”, viens no atlases lielākajiem pārsteigumiem Santa Daņeļeviča ar dziesmu “Your Breath”, indīroka grupa “Franco Franco” ar dziesmu “Up” un jaunākais mūsu atlases pārstāvis The Ludvig ar dziesmu “I’m In Love With You”.

Foto: “Eirovīzijas” nacionālā atlase

Pagaidām par šī gada favorītiem tiek uzskatīti itāļi, kuri sūtīs izpildītāji Frančesko Gabani ar dziesmu “Occidentali’s Karma”, bet kaimiņiem igauņiem atvēlēta vieta pat pirmajā desmitniekā.

Ar visām bukmeikeru prognozēm iepazīsties šeit!

Video: Itālijas pārstāvis Frančesko Gabani uzskatāms par šī gada lielāko favorītu

1 komentārs