Bukmeikeri Eirovīzijā Justam paredz dalītu otro vietu; pirmajā vietā Polija

Komentāri
Bukmeikeri Eirovīzijā Justam paredz dalītu otro vietu; pirmajā vietā Polija
Foto: F64

Dienu pēc tam, kad Latvijas Eirovīzijas atlasē kļuvis zināms, kas pavasarī mūsu valsti pārstāvēs Zviedrijā, bukmeikeri jau steidz izteikt savas prognozes. Justam Sirmajam šajos datos tiek atvēlēta otrā vieta, kas dalīta ar Krieviju, bet pirmo vietu viņi paredz Polijas pārstāvim, raksta populārākais konkursa fanu blogs Wiwibloggs.

Jāpiebilst, ka šie dati ir ļoti aptuveni, jo, piemēram, Polijas pārstāvis vēl nav noskaidrojies, bet krieviem ir zināms tikai mākslinieks. Taču arī katru valstu atlasēs katra dalībnieka izredzes tiek prognozētas, un pie noteikta mākslinieka uzvaras attiecīgajā valstī izskan versijas par to, kuru vietu katra valsts varētu sasniegt. Piemēram, pagājušajā gadā ap šo laiku bukmeikeri uzvaru paredzēja Somijai, kuru pārstāvēja grupa Pertti Kurikan Nimipäivät – šajā apvienībā visiem tās dalībniekiem bija attīstības traucējumi, taču viņi pat neizkļuva no sava pusfināla, nekvalificējoties turpmākai cīņai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bukmeikeru prognozes, 29. februāris

Foto: http://wiwibloggs.com/

Foto: http://wiwibloggs.com/

Foto

Polijas atlasē lielākās izredzes Oddschecker bukmeikeri dod pārstāvei ar skatuves vārdu Margret, taču pēdējā uzstāšanās reizē viņas dzīvā uzstāšanās nepārliecināja, tāpēc arī pāragri spriest par šīs valsts iespējām šā gada konkursā.

Interesanti, ka citi bukmeikeru “dūži” (BetFair, 10Bet, NetBet u.c.), atsaucoties uz citu neoficiālu Eirovīzjas blogu, latvietim paredz nedaudz zemākas vietas, bet arī iekļūšanu finālā un pozīciju TOP 10. Nākamnedēļ gan tā situācija būs, iespējams, pavisam citāda, jo šajā nogalē savu konkursa pārstāvi uzzinās Nīderlande, Igaunija, Austrālija, jau pieminētā Polija, kā arī Krievija paziņos dziesmu, ar kādu uz Zviedriju brauks Sergejs Lazarevs.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl