Komentāri

Tie, kas regulāri apmeklē sporta pasākumus, zina, kas ir bučošanās kamera jeb kiss cam. Šis “incidents” norisinājās pagājušajā nedēļā, slavenajā Madison Square Garden multihalle, kurā spēlēja vietējā Ņujorkas Knicks basketbola komanda. Kamēr viens džeks skatās telefonā, viņa meitene sāka skūpstīties ar otrā pusē sēdošo puisi.

Tā saucamais kiss cam ir pēdejos gados ļoti izplatīta atrakcija dažādu sporta spēļu starplaikos. Tajā kāds no zālē esošajiem operatoriem “notēmē” uz kādu potenciālo pārīti, bet uz lielā ekrāna viņi tiek parādīti tā, ka ir skaidrs – būs jābučojas! Šajā kuriozā kāds kundziņš acīmredzot šo izklaidi neņēma par pilnu un par to arī samaksāja, jo meitene lieki laiku netērēja, bet gan sāna skūpstīties ar puisi, kas sēdēja viņai blakus otrajā pusē. Ak, vai…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl