Komentāri
Brīvdienu iedvesmai: iespaidīgākie Latvijas rudens kadri no zvaigžņu albumiem
instagram.com/ieva_florence/

Klāt brīvdienas, un kas gan var būt lieliskāka nodarbe kā kāju izlocīšana svaigā gaisā, baudot zelta rudeni. Nezini, kur doties? Skaties.lv iedvesmai piedāvā skaistus kadrus no vietējo šovbiznesa darboņu arhīviem, kuros viņi atklāj savu rudeni.

Mūsu mīļās zvaigznes rudenī sastopamas dažādās dabas takās un parkos. Mūsu aktieri, mūziķi un citu radošo sfēru pārstāvji spēku un iedvesmu gūst Ķemeru purva takās, Tērvetes dabas parka skatu tornī un citur.

Savukārt, ja tev nav iespējas izbraukt ārpus pilsētas, lielisks veids, kā reizē relaksēties un atgūt enerģiju, būs rudenīga izsportošanās.

Zvaigznes demonstrē, ka ļoti skaists lapkritis baudāms tepat Grīziņkalnā vai vienkārši kādā parciņā, kur var apvienota svaiga gaisa baudīšanu ar izvingrošanos.

Tāpat lieliska ideja būs arī izbrauciens ar velosipēdu.

FOTO

Skaties.lv novēl burvīgu šo nedēļas nogali!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl