Komentāri
Brīvdienu iedvesmai: iespaidīgākie Latvijas rudens kadri no zvaigžņu albumiem
instagram.com/ieva_florence/

Klāt brīvdienas, un kas gan var būt lieliskāka nodarbe kā kāju izlocīšana svaigā gaisā, baudot zelta rudeni. Nezini, kur doties? Skaties.lv iedvesmai piedāvā skaistus kadrus no vietējo šovbiznesa darboņu arhīviem, kuros viņi atklāj savu rudeni.

Mūsu mīļās zvaigznes rudenī sastopamas dažādās dabas takās un parkos. Mūsu aktieri, mūziķi un citu radošo sfēru pārstāvji spēku un iedvesmu gūst Ķemeru purva takās, Tērvetes dabas parka skatu tornī un citur.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, ja tev nav iespējas izbraukt ārpus pilsētas, lielisks veids, kā reizē relaksēties un atgūt enerģiju, būs rudenīga izsportošanās.

Zvaigznes demonstrē, ka ļoti skaists lapkritis baudāms tepat Grīziņkalnā vai vienkārši kādā parciņā, kur var apvienota svaiga gaisa baudīšanu ar izvingrošanos.

Tāpat lieliska ideja būs arī izbrauciens ar velosipēdu.

FOTO

Skaties.lv novēl burvīgu šo nedēļas nogali!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl