Brīvdienu ceļvedī: Vendersa filmas, kino skrējiens un Adventes pasākumi

0 Komentāru
Brīvdienu ceļvedī: Vendersa filmas, kino skrējiens un Adventes pasākumi
Foto: Evija Trifanova, LETA

Novembra izskaņa tradicionāli mijas ar Ziemassvētku gaidīšanas laiku, kad Adventes laika noskaņu tveram koncertos un Ziemassvētku tirdziņos. Šī nedēļas nogale iekrāsota arī kino sajūtās, ievadot decembri kā kino mēnesi.

No šodienas, 28. novembra, līdz 30. novembrim kinoteātrī Splendid Palace Kinoskola aicina noskatīties vācu kinorežisora Vima Vendersa filmas, no kurām liela daļa tiek uzskatītas par XX gs. Klasiku. Vairāk informācijas par festivālu un programmu skaties šeit!

Sagaidot Rīgas Starptautisko kino festivālu, sestdien, 29. novembrī, pie kinoteātra Splendid Palace ikviens interesents aicināts pulcēties Kino skrējienam, kura maršrutā ieplānots apskatīt slavenu filmu uzņemšanas vietas Rīgas centrā. Vairāk par distancēm un skrējiena dalībniekiem skaties šeit!
Sestdien Kalnciema kvartālā norisināsies Adventes laikam veltīts tirdziņš, kurā būs iespēja gan iegādāties krāšņus, mūsdienīgus un vienlaikus tradicionālus Adventes vainagus, gan pašu rokām izveidot savus vainagus un svētku rotājumus. Tirdziņa piedāvājumā arī vietējo ražotāju sveces un svētku rotājumi. Tiks atklāta arī karstvīna sezona.
Plkst. 14.00 Rīgas Sv. Jēkaba katedrālē Valsts akadēmiskais koris Latvija un diriģents Māris Sirmais aicina uz koncertu Adventa noskaņās. Ieeja koncertā bez maksas. Vairāk par koncertu skaties šeit!

Pirmajā adventē, 30. novembrī, plkst. 17.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā profesionālais pūtēju orķestris Rīga diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā sniegs tradicionālo Pirmās adventes koncertu. Ieeja bez maksas. Vairāk par koncertu skaties šeit!
Plkst. 18.00 Doma laukumā tiks iedegta Rīgas galvenā Ziemassvētku egle. No 29. novembra līdz 9. janvārim Doma laukumā, kā arī Līvu laukumā un Esplanādē darbosies tradicionālie Ziemassvētku tirdziņi. Vairāk skaties šeit!

0 Komentāru