Komentāri
Brīvdabas muzejā līdz ar sezonas sākumu atvērs ēkas un sētas
Foto: LETA

Dabā plaukst pavasaris, un Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā sākas vasaras sezona – pēc ziemas tiek atvērtas ēkas un sētas, lai uzsāktu jau 91. Brīvdabas muzeja sezonu.

Svinīgajam notikumam par godu – Brīvdabas muzejs 1. maijā no 10.30 līdz 14.30 piedāvās īpašas, bezmaksas ekskursijas, informē informē muzeja pārstāve Līga Miklaševiča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Muzeja viesiem tiks nodrošināta īpaša iepazīšanās ar senajām ēkām un sētām, un darbiem tajās. Plkst. 10.00 ekskursiju Pirmā un pēdējā sēta Brīvdabas muzejā vadīs muzejpedagoģe Baiba Magona, bet plkst. 11.00 – Pirmā reize Brīvdabas muzejā – muzejpedagoģe Ārija Doroškina. Ekskursiju sākums pie muzeja galvenās ieejas.
Kurzemes zvejniekciema Lurķu sētā notiks Piena darbu demonstrējumi no plkst. 10.30–13.30. Demonstrācijas laikā interesenti iepazīsies ar dažādiem piena pārstrādes veidiem, piena pārstrādes attīstību un lomu Latvijā 19. gs. beigās 20. gs. sākumā.

Vasaras sezonas atklāšanas dienā apmeklētāji aicināti uz svinīgo koncertu pie Vidzemes sētas, kur uzstāsies deju kolektīvi Cīpars, SWEDBANK deju kolektīvs, Kamolītis un vokālā studija Tev un man.

Maija mēnesī – Eiropas akcijā Muzeju nakts, kas notiks 16. maijā, muzejs piedāvās programmu Aspazija un Rainis. Bērniem un ģimenēm – izglītojoši izzinošs un aizrautīgi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl