Komentāri
Britu karaļnama fani sagatavojušies “karaliskā bērna” piedzimšanai
Foto: Scanpix

Viena no kaislīgākajām britu karaļnama fanēm – 70 gadus vecā Mārgareta Tailere – nevar vien sagaidīt Kembridžas hercoga un hercogienes otrā bērna nākšanu pasaulē.

M. Taileres mājā atrodas vairāki desmiti tūkstoši dažādu piemiņlietu – sākot no oficiāliem karaļnama suvenīriem un beidzot ar tematikā ieturētu gultasveļu. Lai gan tiek uzskatīts, ka šī ir viena no lielākajām karaļnama piemiņlietu kolekcijām Lielbritānijā, kas apdrošināta par 40 tūkstošiem mārciņu, dāma ir apņēmības pilna atrast vietu arī jaunākās atvases fotogrāfijām.

Bukmeikeri uzskata, ka Kembridžas hercogienes Ketrīnas un prinča Viljama ģimenē piedzims meitiņa, kuru nosauks par Alisi. Pati karaliskā ģimene gan nav atklājusi gaidāmā bērna dzimumu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl