Komentāri
Briti eBay par 65 tūkstošiem notirgo pašu premjeru: Lietots. Bez kastes un instrukcijas
Foto: LETA

“Panamas dokumentu” nopludināšana izraisījusi haosu ne vienā vien pasaules valstī, tomēr līdz šim, šķiet, visasāk reaģējuši briti.

“Lietots premjerministrs. Vairs nav nepieciešams. Nepieciešams maigums, mīlestība un rūpes. Bez kastes un lietošanas instrukcijas,” vēsta apraksts pie ieraksta iepirkšanās vietnē eBay, kurā kāds asprātis cenšas notirgot pašu Lielbritānijas premjeru Deividu Kameronu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pircējam pašam būs jāsavāc. Pārdevējs nav gatavs precei pieskarties. Savākšana Londonas centrā, adrese tiks nodrošināta izsoles beigās. Pircējam pašam jānodrošina transports,” piebilst pārdevējs.

Interesanti, ka dīvainais joks ieguvis lielu atsaucību un izsolē savākti vairāk nekā 65 tūkstoši britu mārciņu.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl