Brazīlijā izvēlas sambas festivāla karalieni un karali

Komentāri
Brazīlijā izvēlas sambas festivāla karalieni un karali
The new queen of Rio de Janeiro's Samba Carnival 2015 Clara Cristina Paixao de Oliveira (2-L), reelected King Momo Wilson Dias da Costa Neto (2-R), new first princess Bianca dos Santos Lopes Monteiro (R) and new second princess Uillana Maria Alves Adaes, pose during the final selection of the Rio de Janeiro's Samba Carnival 2015 Court at Cidade do Samba in Rio de Janeiro, Brazil, on November 15, 2014. Rio's Samba Carnival is scheduled on February 15 and 16, 2015. The Court will also attend city's events including the celebration of Rio’s 450th anniversary on March 1, 2015. AFP PHOTO / YASUYOSHI CHIBA (Foto: LETA)

Riodežaneiro nupat krāšņā konkursā izraudzīti pasaulslavenā sambas festivāla karaliene un karalis.

Arī karalienes un karaļa izraudzīšanās ir tikpat krāšņa kā pats festivāls. Tas norisināsies nākamā gada 15. februārī, turklāt festivāla norise sakritīs ar pilsētas 450 gadu jubileju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl