Komentāri
Braukšana ar motorizētām ledus kastēm kļūst par sporta disciplīnu
Foto: EPA/ LETA

Neparastas sacīkstes aizvadītas Austrālijā. Tur noticis pasaules čempionāts braukšanā ar motorizētām ledus kastēm.

Aukstums un sals ir vārdi, ko sinoptiķi gandrīz nekad neizmanto, vēstot par gaidāmo laiku tropiskajā Kvīnslendas štata pilsētā Portduglasā Austrālijā. Tāpēc vietējiem iedzīvotājiem ir jādomā, kā pasargāt produktus no sabojāšanās, tos nogādājot no punkta A uz B. Popularitāti iekarojušas motorizētās ledus kastes. Tas ir īpašs braucamlīdzeklis, ar kuru var pārvietoties līdz pat 20 kilometriem stundā. Izrādās, noderīgs arī sacīkstēm.

Tā kā Portduglasa ir vieta, kur atpūšas pasaules bagātie un slavenie, šejienieši nesirgst ar pašapziņas trūkumu. Viņi vietējās sacensības ar motorizētajām ledus kastēm nodēvēja par pasaules čempionātu, jo starp 42 sacensību dalībniekiem, bija arī Polijas, Jaunzēlandes, Japānas un ASV pilsoņi.

Sacīkšu trase bija izveidota nelīdzenā pļavā. Distances garums bija 105 metri. Pie pasaules čempiona titula tika pašmāju sportists Derens, kura trases laiks 2 minūtes un 17 sekundes automātiski kļuva par pasaules rekordu šajā disciplīnā. Par skatītāju mīluli kļuva japānis Hatori. Par spīti skatītāju vētrainajam atbalstam nacionālajā tērptā ģērbtais sacīkšu braucējs palika otrais, uzvarētājam zaudējot 20 sekundes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl