Bratislavieši dzied līdzi Carnival Youth dziesmām

Komentāri

Pēc atgriešanās no Eiropas koncerttūres šovakar Jūrmalas Kūrorta svētkos Majoru pludmalē koncertu sniegs grupa Carnival Youth. Kā viņi veicās tūrē un puiši domā par kūrortu, skaties LNT Brokastis sižetā!

Koncertam Jūrmalas Kūrorta svētku vakara programmas ievadā jau gatavojas grupa Carnival Youth, kas tikko atgriezusies no Eiropas koncerttūres. Grupa mēneša laikā 10 valstīs sniegusi 22 koncertus. Jaunieši īpaši silti uzņemti Bratislavā, kur koncerta apmeklētāji dziedājuši līdzi nesen izdotā albuma dziesmām. “Tas bija liels pārsteigums. Mēs tur neesam tik bieži, lai tik labi sagaidītu,” uzsver mūziķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūrmalas Kūrorta svētku laikā līdzās vēderbaudām, koncertiem, sportiskajām aktivitātēm ikvienam interesentam ir iespējams ielūkoties Dzintaru koncertzāles “vēderā”, jo, kā atzīst, koncertzāles vadītājs Guntars Ķirsis, šodien visas koncertzāles durvis ir atvērtas – ikvienam interesentam ir iespēja izbaudīt gan koncertzāles skatuves dēļus, gan aizskatuvi.

Šogad Dzintaru koncertzāle svin nozīmīgu jubileju – 80 gadus kopš Mazās zāles – pirmās slēgta tipa koncertzāles Latvijā – atklāšanas 1936. gadā. Notikumam par godu Dzintaru koncertzāle ir sagatavojusi plašu pasākumu programmu visa gada garumā ar izcilu Latvijas un pasaules līmeņa mākslinieku piedalīšanos! Svētku kulminācijas koncertā 4. jūnijā klausītājus gaida tikšanās ar populāriem un iemīļotiem mūziķiem – maestro Raimondu Paulu, Latvijas Nacionālo Simfonisko orķestri, Antonu Ļahovski, Daumantu Kalniņu, Latvijas Radio Bigbendu, Intaru Busuli un citiem māksliniekiem.

Vairāk par Jūrmalas kūrorta svētku gaitu skaties video!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl