Komentāri

Frāzes – mīlu tevi, tu esi mana mūža mīla, mums lemts būt kopā, vai tu kļūsi par manu sievu, blablabla.. Tā ir banāla bildinājumu klasika. Pārsteiguma nekāda! Bildinājumam tomēr ir jābūt košam, un kāpēc gan nevarētu savu draudzeni bildināt apmēram šādi: ”Es saņēmos, bļ*…, kļūsti par manu sievu!” Tā var!

To uzskatāmi demonstrējis kāds krieviski runājošs puisis, kurš nolēmis spert lielu soli dzīvē un bildināt savu draudzeni. Daudzi teiks, – skaists un nepieciešams žests, lai paceltu attiecības jaunā kvalitātē. Taču ir viens BET – tas, kā puisis bildina! Nav vērts pārstāstīt bildinājuma tekstu – tas ir vienkārši jāredz. Pārsteidzoši šokējoši!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl