Komentāri
Bīstami būt pļāpīgam, vēlams atteikties no gaļas: numeroloģes padomi 2018. gada pirmajām desmit dienām
Pixabay

Lai jaunais gads būtu patiesi izdevies, tam jau pašā sākumā jāliek pamati veiksmei, tas jāsāk saskaņā ar labiem tikumiem un sirdsapziņu. Kam gada pirmajās dienās vērts pievērst uzmanību savā ikdienā, portālu Skaties.lv konsultē numeroloģe, ”Baltās studijas” vadītāja Ruta Putnaērgle.

1. janvāris

Pilnībā jākontrolē emocijas, jāievēro pašdiciplīna. Stingri jāievēro likums, rituāls, reglaments. Šajā dienā jācenšas mazāk runāt un sekot līdzi saviem vārdiem. Var sakārtot arhīvu vai darba galdu. Dienu vajadzētu veltīt mākslai, palasīt grāmatu, paklausīties mūziku. Esiet šajā dienā prātīgi un skaidri novērtējiet situāciju.

2. janvāris

Dienu vēlams pavadīt brīvā režīmā, bieži mainot nodarbošanās veidus, turklāt nav ieteicama atslābināšanās. Ir labi iegūt jaunas pazīšanās. Strādājiet ar mēru un izvairieties no pārslodzes. Radošiem un mākslas cilvēkiem būs īsts iedvesmas pieplūdums. Neaizņemieties un neaizdodiet naudu. Nevienam neko nesoliet. Šajā dienā cilvēki, kurus daba ir izvēlējusies, piedzīvo atklāsmi.

3. janvāris

Lietderīga ir pieredzes apmaiņa, darbs ar informāciju un pašizglītošanās. Jāienes pasaulē harmonija un jāizvairās no konfliktiem – jāsamierina citi. Nedrīkst piepūlēties un veikt smagus darbus. Viss jādara viegli un ar smaidu uz lūpām. Šajā dienā var darīt visu, ko gribas, bet nepārkāpt likumu. Nelietot alkoholu, nesmēķēt un vēlams atteikties no gaļas. Labvēlīga diena zinātniskiem pētījumiem. Šajā dienā cilvēkiem ir tieksme teikt patiesību acīs.

4. janvāris

Visi plāni un projekti šodien ir rūpīgi jāpārdomā. Šajā dienā nevajadzētu parakstīt dokumentus un dot rakstiskus norādījumus. Esiet vērīgs, sekojiet vārdiem, nedodiet solījumus un zvērestus.

5. janvāris

Tas, kas tiek uzsākts, būtu jānoved līdz galam. Šajā dienā ir labi kaut ko mainīt mājā, īpašs spēks piemīt gleznām. Censties daudz nerunāt. Ideāla diena, lai nodarbotos ar jebkādiem spēka vingrinājumiem. Var pirkt apavus. Neesiet lepni un egoistiski. Šodien ir pieļaujama mērena alkohola lietošana. Attiecībās ar kolēģiem esiet piesardzīgi un laipni. Visu savu rīcību vajag apdomāt, jo viena neapdomība var visu sabojāt.

6. janvāris

Jauna iepazīšanās var kļūt par kaut kā svarīga sākuma nākotnē. Ja jūs šajā dienā esat saņēmuši naudu, tas nozīmē, ka saņemsiet vēl. Svarīgi ir atzīmēt, ko esi atcerējies šajā dienā. Nevajadzētu sēdēt mājās un būt vienatnē. Ķermenis novērtēs jebkuras attīrošās procedūras. Vakarā būtu vēlams ieiet smaržīgā vannā. Ja šajā dienā esiet kaut ko pazaudējuši, tad ir cerība to šodien atrast. Ja saņem vēstuli vai zvanu, ar šo cilvēku kopējas darīšanas būs ilgi.

7. janvāris

Likteņa strauji pagriezieni un jaunas svarīgas informācijas plūsma. Var rasties situācijas, kas atmet pagātnē. Diena pilna negaidītu situāciju, gadījuma pazīšanos un satikšanos. Šajā dienā vajag ieklausīties savā iekšējā balsī. Būtu labi izpētīt savas iespējas, pārskatīt plānus un pagātnes notikumus. Šodien viegli lūgt piedošanu citiem un piedot pašam.

8. janvāris

Šajā dienā jāizvairās no skaudības, sliktiem vēlējumiem un slepenām darbībām. Centieties apspiest sevī jebkuras negatīvas emocijas. Netērējiet enerģiju pa tukšo. Neceliet un nepārnēsājiet smagus priekšmetus. Nav ieteicams sākt remontu. Šajā dienā nedrīkst skumt.

9. janvāris

Apkārtējie noskaņoti labsirdīgi. Mīlas attiecībās esiet patiess, variet sarīkot romantiskas vakariņas. Šo dienu labāk izmantot radošām darbībām. Apgūstiet apkārtējo informāciju, jo tā var izrādīties svarīga. Pastāv uzskats, ka šajā dienā var atklāties momenti no iepriekšējām dzīvēm. Ar panākumiem noritēs koncerti, izstādes, skates un izrādes.

10. janvāris

Prāta un tikumīgas gaišo spēku atmoda. Diena ir saistīta ar harmoniju, klusumu un labsajūtu. Saglabā skaidrību domās un saskarsmē. Bīstami būt pļāpīgam, nespēj turēt mēli aiz zobiem. Apkārtējie cilvēki noskaņoti uz apcerēšanu un savu iekšējo pasauli. Nevajadzētu sākt jaunus projektus. Nodarbojieties ar veco lietu pabeigšanu. Šajā dienā vajadzētu sevī attīstīt uzmanības koncentrāciju. Ieskatieties un ieklausieties apkārtējā pasaulē – tā var jums sniegt svarīgas zīmes.

Lasi vēl