Biroja krēsliem rasts īsteni azartisks izmantojums

Komentāri
Biroja krēsliem rasts īsteni azartisks izmantojums
Foto: EPA/LETA

Daudzi savas darba dienas spiesti pavadīt, sēžot biroja krēslos. Tikmēr Taivānā biroja krēsliem atrasts daudz aizraujošāks izmantojums – simtiem cilvēku sacentušies ātrumsacīkstēs, traucoties ar biroja krēsliem pa ielu.

Šis pasākums nav nekas unikāls – pirmo reizi tas tika sarīkots pirms septiņiem gadiem Japānā, taču šī ir pirmā reize, kad tas notiek ārpus Japānas. Tā dalībniekiem atmuguriski jāveic noteikta distance, cenšoties apsteigt pretinieku, uzrādot labāko laiku. Lai nodrošinātos pret neparedzētiem gadījumiem, obligāti jālieto ķiveres. Dalībnieki arī atzina, ka šādas sacensības ir grūtākas, nekā tās izskatās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai būtu interesantāk, daudzi klātesošie bija saģērbušies kā komiksu varoņi, izvēloties arī atbilstošus pseidonīmus. Pozitīvās enerģijas caurstrāvotais pasākums pulcēja arī lielus skatītāju pūļus. Pasākuma sponsori bija Tainanas pilsētas iepirkšanās centra veikalu īpašnieki, kas tādā veidā cenšas piesaistīt lielāku apmeklētāju plūsmu.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl