Komentāri
Bilžu koncertā bērniem skanēs Paula, Stībeļa un Kaupera komponētās dziesmas
Publicitātes foto

Mūzikas un mākslas festivāla Bildes 2016 ietvaros šodien plkst.12.00 Rīgas Kongresu namā notiks koncerts bērniem, kurā piedalīsies bērnu vokālie ansambļi, pazīstami dziedātāji, dziedošās ģimenes, kā arī deju studijas.

Koncerts bērniem festivāla programmā tika iekļauts jau 1992. gadā, un ir kļuvis par tā neatņemamu sastāvdaļu. Tālajā 1992. gadā ar Helvija Stengrēvica dziesmu Ticot, mīlot un gaidot festivālā pirmo reizi uzstājās viens no Latvijas zināmākajiem bērnu ansambļiem Dzeguzīte. Šogad Bilžu koncertā bērniem Dzeguzīte muzicēs kopā ar Normundu Rutuli, izpildot vienu Raimonda Paula un vienu Jāņa Stībeļa dziesmu.

Dzeguzīte / Publicitātes foto

Dzeguzīte / Publicitātes foto

”Manuprāt, programmas daudzveidība Bilžu koncertos ir tas, ko visvairāk novērtē festivāla apmeklētāji. Cilvēkiem ir interesanti! Kur gan vēl vienkopus var dzirdēt tik daudz mākslinieku un tik plašu repertuāru?!” pauž ansambļa vadītāja Zigda Martinsone.

”Tādā milzīgā zālēs, kāda ir Rīgas kongresu namam, koncerti bērniem bieži nenotiek. Varētu teikt, ka bērniem šī ir pirmā rokkoncerta pieredze! Šogad Knīpas un Knauķi priecēs klausītājus ar divām jaunām Renāra Kaupera dziesmām – Lietusbikses ar Ineses Zanderes vārdiem un Mazais Žanis ar Morisa Karēma vārdiem no programmas, ko Renārs Kaupers sarakstījis īpaši Knīpām un Knauķiem,” pārdomās dalās ansambļa vadītāja Edīte Putniņa.

Knīpas un Knauķi / Publicitātes foto

Knīpas un Knauķi / Publicitātes foto

Koncerta programmu bagātinās arī stepa deju studijas Top Tap Company priekšnesums, kā arī deju skolas Dzirnas mazo dejotāju uzstāšanās.

Aizrautīgi saspēlējušies Bilžu mūziķu un viņu bērnu koncertā, uz skatuves kāps Jaunā Jāņu Orķestra dalībnieki Juris Kaukulis ar bērniem Rūtu un Martu un Indris Orubs ar dēlu Arti un mazdēlu Danielu.

Bilžu bērnu koncertam ir plaša auditorija. Tā kā uz skatuves uzstājas bērni, uz koncertu nāk viņu ģimenes, radinieki. Šajā koncertā vienmēr ir laba un sirsnīga gaisotne,” saka Juris Kaukulis.

Kaukuļu un Orubu ģimenes / Publicitātes foto

Kaukuļu un Orubu ģimenes / Publicitātes foto

Lasi vēl