Biļetes cena uz ekspresi Budapešta-Teherāna – 14 000 ASV dolāru

0 Komentāru
Biļetes cena uz ekspresi Budapešta-Teherāna – 14 000 ASV dolāru

Starp Ungārijas galvaspilsētu Budapeštu un Irānas galvaspilsētu Teherānu ir sācis kursēt vilciena ekspresis, kura pirmajā ceļojumā devās 70 pasažieri. Divu nedēļu eksotiskais ceļojums gan nav lēts – pasažiera biļetes cena ir vairāk nekā 14 000 ASV dolāru.

Ekskluzīvā ekspreša ceļš ved pāri Balkānu kalniem, tas šķērso Bosfora šaurumu, Turciju un Kurdistānu līdz sasniedz galamērķi Irānas galvaspilsētā Teherānā. Ceļojuma laikā vilciens nobrauc ap 7000 kilometru.

Vilciena pasažieriem ir nodrošināta luksus klases apkalpošana, izsmalcināts vagonu interjers un visnotaļ saistoša izklaižu programma ceļojuma laikā. Vilciena maršruta organizators ir kompānija Golden Eagle, kas no jau vairākus gadu desmitus nodarbojas ar ekskluzīvu ceļojumu organizēšanu. Uzņēmuma pārstāvis norāda, ka tūrisma tirgū ir vakuums pēc šāda līmeņa pakalpojumiem. ”Ir maz šāda līmeņa piedāvājumu – ceļojuma izmaksas 1000-2000 dolāru dienā ar ekskluzīvu servisu. Atsaucība ir liela un maršruts ir pietiekoši eksotisks, lai izraisītu interesi.”

0 Komentāru