Komentāri
Biļetes cena uz ekspresi Budapešta-Teherāna – 14 000 ASV dolāru

Starp Ungārijas galvaspilsētu Budapeštu un Irānas galvaspilsētu Teherānu ir sācis kursēt vilciena ekspresis, kura pirmajā ceļojumā devās 70 pasažieri. Divu nedēļu eksotiskais ceļojums gan nav lēts – pasažiera biļetes cena ir vairāk nekā 14 000 ASV dolāru.

Ekskluzīvā ekspreša ceļš ved pāri Balkānu kalniem, tas šķērso Bosfora šaurumu, Turciju un Kurdistānu līdz sasniedz galamērķi Irānas galvaspilsētā Teherānā. Ceļojuma laikā vilciens nobrauc ap 7000 kilometru.

Vilciena pasažieriem ir nodrošināta luksus klases apkalpošana, izsmalcināts vagonu interjers un visnotaļ saistoša izklaižu programma ceļojuma laikā. Vilciena maršruta organizators ir kompānija Golden Eagle, kas no jau vairākus gadu desmitus nodarbojas ar ekskluzīvu ceļojumu organizēšanu. Uzņēmuma pārstāvis norāda, ka tūrisma tirgū ir vakuums pēc šāda līmeņa pakalpojumiem. ”Ir maz šāda līmeņa piedāvājumu – ceļojuma izmaksas 1000-2000 dolāru dienā ar ekskluzīvu servisu. Atsaucība ir liela un maršruts ir pietiekoši eksotisks, lai izraisītu interesi.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl