4 komentāri
Bildinājums Barselonā un nesasteigtās kāzas. “Eirovīzijas” pusfinālista Laura Valtera un viņa Vitas skaistais mīlas stāsts
Foto: privātais arhīvs

“Eirovīzijas” nacionālās atlases pirmajā atlases koncertā uzvarēja Lauris Valters ar “Magic Years”. Nevienam nav noslēpums, ka viņš šo dziesmu veltījis savai līgavai Vitai. Kāds ir viņu stāsts?

Intervijā portālam Skaties.lv, Lauris atklāja, ka viņa šā gada “Eirovīzijas” nacionālās atlases dziesma ir par TO sajūtu, un viņa dzīvē šo sajūtu rada līgava Vita, kam arī veltīta kompozīcija “Magic Years”. Viņu ieskatīšanās stāsts ir interesants un diezgan netradicionāls.

Narcišu pušķis lidostā

Abi kopā ir gandrīz četrus gadus, taču pazīst viens otru krietni ilgāk. “Kādus gadus septiņus, bet nekad nevarējām iedomāties, kā kādreiz varētu būt kopā!” atceras Valters.

TO sajūtu viņš noķēris 2013. gada pavasarī, kad devies muzicēt uz Vāciju vietējiem latviešiem. “Tur arī satikāmies, un, aizbraucot prom, es sajutu, ka ir radušās simpātijas!” Abi jaunieši ilgi sveci zem pūra neturēja, un jau pēc 10 dienām Lauris savu iecerēto meiteni sagaidījis Latvijā ar skaistu narcišu pušķi. “Tā nu mēs kopš tā brīža esam kopā!”

Foto: Lauris un Vita kopā

Šeit arī sākas stāsta netradicionālā puse. “Mums nebija neprātīgais iemīlēšanās fāzes, alkas vienam pēc otra, bija vienkārši tā īpašā sajūta, kuru esi gaidījis, par kuru esi sapņojis un klusībā cerējis, ka tas brīdis pienāks, kad sirdspukstu frekvences satiksies!”

Tas notika tik negaidīti un pēkšņi, ka abiem brīžiem pat likās dīvaini, ka tas viss tiešām notiek. “Bija sajūta, ka esam kopā jau ļoti ilgi! Esmu kļuvis par tēti Vitas bērniem, un šobrīd esam viena jauka, mīļa ģimene!”

Arī bildinājums nekavējas

Bija pagājis vien pusgads, kopš bija uzplaukusi Laura un Vitas mīlestība. Viņš nolēma savu meiteni iepriecināt dzimšanas dienā un aizveda uz Barselonu. “Esmu sajūsmā par šo fantastisko pilsētu, ir sajūta, ka kādā no iepriekšējām dzīvēm esmu tur dzīvojis, jo katru reizi, tur ierodoties, šķiet, ka esmu mājās!” ar iespaidiem dalās mūziķis, taču tas nebija vienkāršs svētku ceļojums…

“Man, protams, bija padomā kas tāds, par ko Vita vēl nemaz neko nenojauta. Biju nolēmis Vitu bildināt ģeniālajā “Sagrada Familia” bazilikā!” Lauris bija pasūtījis gredzenu, kuru darināja īpašs cilvēks tieši šim notikumam, ar speciāli piemeklētu akmeni Vitai.

“Kad bijām tur ieradušies un izstaigājuši baziliku, devāmies apskatīt pašu baznīcas virsotni. Skats no turienes ir debešķīgs un iedvesmojošs. Tad nu tieši tur es arī lūdzu Vitu kļūt par manu sievu!” atceras mūziķis. Šobrīd ir pagājuši jau 3 gadi, bet kāzas abu starpā gaidāmas šovasar.

“Varu teikt tikai vienu, ka dzīvē neko nevajag sasteigt, jo Augša redz labāk un zina, kurā brīdī mums būs jāsatiekas, lai varētu izdzīvot tos maģiskos mirkļus uz šīs planētas!”

Foto: Lauris Valters uz “Eirovīzijas” nacionālās atlases skatuves

TOP komentāri

 • Jānis
  +1 +1 0

  Jānis

  Zini, labāk šērot savus skaistos dzīves stāstus un dalīties mīlestībā nekā rakstīt bēdīgus komentārus. Savos stāstos ir jādalās! Un cik garlaicīgi ir jābūt tev pašai, ja atrodas laiks rakstīt šādus komentārus???
 • Laimīgā
  +1 +1 0

  Laimīgā

  Cik skaisti! Tas ir tik iedvesmojoši ko tādu lasīt! Prieks, ka cilvēki nekautrējas stāstīt savus mīlas stāstus, jo tas iedvesmo..saproti, ka viss ir iespējams! Paldies Jums! Lai Jums viss izdodas!
 • par to
  +1 +1 0

  par to

  Stāstam nav ne vainas. Nebiju tieši tādu dzirdējusi, paldies, ka padalījies. Par sasteigšanu varu tikai piekrist. Mūsdienās ir iespēja iepazīt vienam otru ilgāk un saprast vai spēs "sarīvēties" uz ilgu laiku. Un uzskatu, ka arī nevajag 10, 20 gadus dzīvot tāpat. Ja reiz tas ir tikai papīrs, tad nav problēmu - aizej nokārto un dzīvo tālāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl