Bildinājums 10 tūkstošu pēdu augstumā

Komentāri

Daudziem vīriešiem (un arī sievietēm) viens no dzīves lielajiem uzdevumiem ir perfekts bildinājums, kas lielākoties ir atkarīgs no vietas izvēles, kur to dara. Pie Eifeļa torņa (vai tā pašā augšā), romantiska pludmale kādā eksotiskā valstī – rādās, ka tā ir vakardiena, jo šis kungs, iespējams, ir “pārsitis” visus šos ieteikumus – viņš savu sievu bildināja aptuveni 10 tūkstošu pēdu augstumā, lēcot ar izpletni.

Protams, skeptiķi smīkņās sakot, ka meitenei taču nebija citas izvēles, bet, ja noskatīsieties visu video, uzreiz taps skaidrs, ka topošais līgavainis savu mūža mīlu, būdams gaisā, ar atbildi tik ļoti netincināja. Viņš parādīja gredzenu, nošokēja savu līgavu un pagaidīja, kamēr abi nolaidīsies uz zemes, lai to izdarītu vēlreiz.

Šoreiz situācija der kā kādas labas romantiskās filmas noslēgums, jo meitene uz bildinājumu atbildēja ar pārliecinišu “Of course!” (no angļu valodas – protams!).

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl