Bībeles stāsts izdots apjomīgā komiksa formātā

1 komentārs
Bībeles stāsts izdots apjomīgā komiksa formātā
Pixabay

“Pat tas, kurš nekad iepriekš nav lasījis Bībeli, varēs izlasīt vizuālo triloģiju un kaut nedaudz saprast pašu stāstu pamatu,” norāda Bībeles-komiksa izdevējs.

Komiksu izdevniecība Kingstone adaptējusi Bībeles stāstu komiksā, kas to 12 sējumos atveido ar aptuveni 10 000 zīmējumu. Darbs pie projekta ritējis septiņus gadus un tajā bijuši iesaistīti vairāk nekā 45 ilustratori. Kopā izdevumam ir vairāk nekā 2000 lappušu, kuras ir vai nu 12 sējumos ar mīkstiem vākiem, vai trijos lielākos sējumos ar cietiem vākiem.

Izdevniecības dibinātājs Arts Eiriss atklāj, ka izvēlējies šādu attēlu un teksta formātu, jo tas “ļauj īsākā formā pastāstīt lielu un ļoti detalizētu stāstu”. Dažas no Bībeles grāmatām bijis īpaši grūti adaptēt, tāpēc nācies atrast speciālus māksliniekus, kuri spētu paveikt vajadzīgo darbu.

Arts Eiriss:

“Mēs šo komiksu neuzskatām par Bībeles aizstājēju, bet gan tās papildinājumu.”

“Pat tas, kurš nekad iepriekš nav lasījis Bībeli, varēs izlasīt vizuālo triloģiju un kaut nedaudz saprast pašu stāstu pamatu. Mēs šo komiksu neuzskatām par Bībeles aizstājēju, bet gan tās papildinājumu,” norāda Eiriss. “Lai arī šis formāts svētajiem rakstiem ir neparasta pieeja, mēs centāmies saglabāt teoloģisko ideju tradicionalitāti.”