Bez Tabu zelta izlase: trīs bērnu sapņi pirms desmit gadiem un viņu sapņu (ne)piepildījumi šodien!

Pievienot komentāru
Bez Tabu zelta izlase: trīs bērnu sapņi pirms desmit gadiem un viņu sapņu (ne)piepildījumi šodien!
Foto: ekrānuzņēmums

Raidījums Bez Tabu turpina atskatīties uz savu zelta izlasi, uzmeklējot cilvēkus, par kuriem stāstījuši pirms desmit un vairāk gadiem. Šoreiz sižeta galvenie varoņi – bijušais hokejists, vijolniece un baletdejotāja, kuriem ir atšķirīgas sekmes tajā, ko iesāka, vēl būdami bērni.

Traumas aizšķērso sapni par NHL

Grūti noticēt, ka šis staltais jauneklis, kas videosižetā nāk pretī Bez Tabu komandai, ir tas pats mazais hokejists Roberts Rabčevskis, ar kuru raidījums tikās pirms 12 gadiem. Robertam filmēšanas process atmiņā palicis gana spilgti: “Atceros vienu, ka man tika uzdots pēdējais jautājums – kur jūs gribat spēlēt? Kāds ir tavs sapnis? Un, tā kā pateicu, ka tas ir NHL. Tā ir tā kripatiņa, kas palikusi atmiņā.” Bērnības sapnis gan pilnībā nav īstenojies, taču jaunietis līdz šim visu laiku bijis cieši saistīts ar hokeju. Traumas un nopietnas ceļa operācijas viņam liedza piepildīt šo sapni.

Vijole – iztikas avots

Ulanta joprojām nešķiras no savas vijoles – tā ir viņas gan iztikas, gan prieka avots. Ieraugot sevi kā astoņus gadus vecu meitenīti, jūtas aizkustināta. Viņa atzīst, ka savā ziņā gribētu atgriezties tajā vecumā. Par vijolnieci kļuvusi, pateicoties saviem vecākiem, jo gan mamma, gan tētis spēlē klavieres, bet māsa beigusi Mūzikas akadēmiju. Pašlaik savu nākotni saista tieši ar šo mūzikas instrumenti, mērķējot uz vijoles skolotājas amatu.

Sapnis par Gulbja ezeru – piepildīts

Jūlija Brauere nu jau trīs gadus ik dienas dodas uz darbu Latvijas Nacionālajā operā. Viņas sapnis dejot Gulbja ezerā ir īstenojies. Viņa ir beigusi Rīgas Horeogrāfijas vidusskolu, divus gadus dejojusi arī Amerikas Savienotajās Valstīs. “konkursos esmu piedalījusies, vinnējusi pirmās vietas un balvas.” Viņas darba diena sākas 11.00 un beidzas vēlu vakarā, vienīgā brīvdiena ir pirmdiena, kad atpūšas dabā.