Berga Bazārs – vieta, kur atpūsties tiem, kam pāri 30

Komentāri

Viens no senākajiem Rīgas kvartāliem Berga Bazārs šodien ar plašu mūzikas programmu atklās otro vasaras sezonu. Pirmajā vakarā uz skatuves kāps mūziķi, kas trešdienas vakaros Berga Bazāra uzstāsies līdz pat vasaras izskaņai.

Sezonas atklāšanas vakaru atklās Ivo Grīsniņš-Grīslis, turpinājumā uzstāsies džeza duets Toms Rudzinskis un Rūdolfs Macats, kabarē dīvas Aija Vītoliņa un Elza Natha Rozentāle un grupa UMAY. Vakaru noslēgumā izskanēs Rīgas Doma Kora skolas studentu koncerts.

Jautāts, kas ir Berga Bazāru padara atšķirīgu no citiem Rīgas kvartāliem, vīna bāra Garage īpašnieks Jānis Jenzis norāda, ka Berga Bazāra mērķauditorija ir vairāk tāda, ”kas grib stabilas vērtības, grib baudīt dzīvi, ir ceļojuši, vēlas mesties ēdienu, vīnu piedzīvojumā, arī labas mūzikas piedzīvojumā”.

”Tas ir mazs pagalms Rīgas centrā, kas ir noslēgts no visas apkārtējās kņadas. Lielais pluss un odziņa, manuprāt, ir fantastiski lieliskais, burvīgais kastanis,” papildina Berga Bazāra mūzikas programmas vadītāja Maija Moira Mazanova.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl