Beļģijā atklāts glauns zemūdens restorāns. Apskati pirmos FOTO!

Komentāri
Beļģijā atklāts glauns zemūdens restorāns. Apskati pirmos FOTO!
Foto: Reuters/ Scanpix

Jauni restorāni dažādās pasaules pilsētās savas durvis ver ik dienu, taču tikai daži var piedāvāt ko tiešām neparastu. Kāda ēstuve Beļģijā var lepoties ne tikai ar gardēžu atzītu ēdienkarti, bet ar interesantu gaisotni – tur vakariņas tiek pasniegtas zem ūdens.

Pusdienas kādā klusā pagrabiņā Briseles centrā daudziem varētu šķist ļoti jauks vakara pavadīšanas veids. Tomēr jaunais restorāns savus viesus aicina vēl dziļāk – piecus metrus zem ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar īpaši pielāgotu peldbaseinu, kas paredzēts zemūdens maltītei, Beļģijas kulinārajā kartē startējis restorāns ”Pērle”.

Par 99 eiro interesenti vai vienkārši izsalkušie var nobaudīt īpašo ēdienkarti. Zemūdens galdā tiek celti omāra salāti, zoss un šampanietis. Speciālā zemūdens kabīnē tiek uzturēta patīkama gaisotne un apkārt esošais ūdens vienmēr turas mērenā 33 grādu temperatūrā.

Foto

Kopš restorāna atvēršanas izsalkumu tajā remdējuši tikai 16 cilvēki. Līdzīgi kā elegantos restorānos, kur atnākušajiem būtu jārespektē un jāiemācās galda kultūra, šajā restorānā jāierodas ar citām iemaņām – ja apmeklētāji vēl nav to apguvuši, personāls viņiem labprāt pasniegs īso kursu niršanā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl