Beidzot Oskara ceremonijas tērpu kritika īstajās rokās!

1 komentārs

Oskara balvu pasniegšanas ceremonija bijusi īpaši veiksmīga aktierim Leonardo Di Kaprio, bet viņa pavadonei, tuvai draudzenei, aktrisei Keitai Vinsletai izvēlētā apģērba ziņā tā bijusi ne tik veiksmīga.

Abi eksperti 10 balles piešķir elegantajai Bri Lārsonei, kura arī ieguvusi Oskaru nominācijā labākā aktrise galvenajā lomā. Modes mākslinieki uzskata, ka šogad Bada spēļu zvaigzne aktrise Dženifera Lavrence izvēlējusies savam vecumam neatbilstošu kleitu. Gints Bude ieteiktu Dženiferai Lavrencei apmainīties kleitām ar seriāla Doktors Hauss zvaigzni aktrisi Olīviju Vaildu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visai drosmīgu gājienu demonstrējis reperis Farels Viljams, uzlokot bikšu galus. Šeila uzteic aktieri Silvestru Staloni par melna krekla izvēli.

Visus komentārus skaties video!

Foto

Video

TOP komentāri

  • ods
    0 0 0

    ods

    Raidījumam ar steigu jānomaina nosaukums...drīzāk " Pats savā acī baļķi neredz". Jaukie , brīnišķīgie un talantīgie režisori, scenāristi utt. Pirmām kārtām , kam atļaujam komentēt tādu pasaules pasākumu , kā Oskara ceremoniju??? Cilvēkiem , kas sēž ar laptopiem klēpī, vai izliekušie sastoņos līkumos pie virtuves galda? Kam mēs atļaujam kritizēt tērpus...tērpus , kurus darinājuši pasaules atpazīstamākie un iecienītākie zīmoli? Ir jāmāk cienīt un vērtēt...un ne jau Šeilai ar tamborētu jaciņu pie datora ekrāna un ne jau Budem ar pārauguša tīņa matu ruļļiem galvgalī. Vienkārši smieklīgi...Vienmēr ir jāatcerās, ka pasaulē un arī Latvijā ir ļoti izglītoti, gudri un stilīgi inteliģenti cilvēki. Tāpēc paldies - par humora raidījumu, bet no otras puses - skumji un mazliet dumji tas viss izskatījās. Nākamreiz padomājiet kādiem cilvēkiem un par kādu notikumu aiciniet izteikties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl