Komentāri
Baumas vai patiesība: populārais Latvijas dīdžejs [Ex] da Bass domā par karjeras noslēgšanu!
Foto: privātais arhīvs

Šonedēļ portāls Skaties.lv saņēma e-pasta vēstuli no kāda Latvijas naktskluba menedžmenta ar it kā slepenu informāciju par to, ka šova TV Zvaigzne finālists – populārais dīdžejs [Ex] da Bass ir atteicis uzstāšanos 2017.gada janvārī. Iemesls pavisam vienkāršs – viņš nolēmis noslēgt savu nu jau gandrīz 20 gadus ilgo dīdžeja karjeru. Sazinājāmies ar pašu mākslinieku, lai noskaidrotu – tās ir baumas vai patiesība!

“Jā, pagājušajā nedēļā saņēmu zvanu no kāda naktskluba ar piedāvājumu uzstāties 14.janvārī. Tā kā šis ir klubs, ar kuru man līdz šim ir bijusi pamatā negatīva pieredze, turklāt tas vēl arvien nav līdz galam ar mani norēķinājies, nolēmu atteikt pajokojot par karjeras beigām. Turklāt man šis datums jau ir aizņemts, jo Siguldā notiks mana radio šova Party Service klubu tūres pasākums. Laikam kluba pārstāvis manis teikto uztvēra pārāk nopietni.” esošo situāciju ar smaidu skaidro [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis.

Ziemā dīdžejs plāno aptuveni 10 sava radio šova pasākumus klubos, kā arī citas uzstāšanās, piemēram, Igaunijā un Zviedrijā, turklāt arī pavasara un vasaras kalendārs jau pildoties. Notiek darbs arī pie jaunām dziesmām: “Tā kā man viss ir labi un tās ir tikai baumas. Nedraugiem vēl ilgi nāksies ar mani samierināties!” smej Mareks.

Foto

Lasi vēl