Baltijas dizaina tirdziņā varēs iegādāties oriģinālus dizaineru darinājumus

Pievienot komentāru
Baltijas dizaina tirdziņā varēs iegādāties oriģinālus dizaineru darinājumus

Sestdien, 9.jūlijā, K.K. fon Stricka villas dārzā, A. Briāna ielā 9, notiks jau ceturtais diz.aina tirgus, pulcējot vairāk nekā 60 dizaineru no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Tirdziņa apmeklētāji varēs iepazīties ar Baltijas dizaina tendencēm un jaunumiem, ka arī, protams, iegādāties dizaineru darinājumus – modīgu un vasarīgu apģērbu, krāšņus un oriģinālus aksesuārus, keramikas traukus, ērtus apavus, krāšņumlietas vīriem un bērniem, kā arī oriģinālus mākslas produktus. Jaunākās vasaras kolekcijas piedāvās sevi jau pieteikuši un jaunie Baltijas modes dizaineri.

diz.aina tirgus

diz.aina tirgus

Jūlijs, kā zināms, ir visīstākais festivālu mēnesis, un tirdziņā varēs atrast arī oriģinālus un praktiskus aksesuārus, ar kuriem rotāties, dodoties uz vasaras labākajiem festivāliem gan Latvijā, gan ārvalstīs. Festivālu aksesuārus piedāvās zīmoli Make Heads Turn, Voolish un Daiļrade dizains.

diz.aina tirgus

diz.aina tirgus

Īpašs notikums tirdziņa laikā būs jaunā pašmāju dziesminieka Chris Noah akustiskais koncerts. Chris Noah (īstajā vārdā Krists Indrišonoks) šovasar sevi ir pieteicis populārāko radio staciju topos ar savām dziesmām Had It All un You.

Chris Noah – You