BALSO un nosaki, kura Miss Bikini Latvia 2015 dalībniece dosies uz Ķīnu!

5 komentāri
BALSO un nosaki, kura Miss Bikini Latvia 2015 dalībniece dosies uz Ķīnu!
Foto: Uldis Vilks

Balso par meiteni, kas, Tavuprāt, visvairāk pelnījusi nēsāt Miss Bikini Latvia 2015 titulu, kā arī palīdzi noskaidrot, kura no skaistajām meitenēm būs Miss Internets. Konkursa dalībnieces vērtēs septiņi zinoši un profesionāli žūrijas locekļi, bet interneta balsojuma rezultāts būs kā astotā žūrijas locekļa balss. Tāpēc Tev, portāla Skaties.lv lasītāj, ir tas gods un tiesības noteikt, kura konkursa Miss Bikini Latvia 2015 pusfināliste dosies uz lielo Pasaules finālu, kas šā gada septembrī norisināsies Ķīnā.

Balsojuma noteikumi

Pasaules fināla laikā Ķīnā Latvijas pārstāve cīnīsies par galveno naudas balvu – 10 000 USD – skaistu kroni, kā arī daudzām citām balvām. Taču to, kura tā būs, nosaki Tu, balsojot par kādu no dalībniecēm, ielogojoties ar kādu no savām sociālo tīklu pasēm. Katru dienu iespējams balsot tikai vienu reizi.

Foto: Uldis Vilks

Foto: Uldis Vilks

Balsojums sastāvēs no trim kārtām – pirmā kārta sākas šodien, bet nākamajās kārtās speciāli šim balsojumam tiks veiktas vēl divas īpašas – beach un fitnesa – fotosesijas. Bildes būs apskatāmas gan pie mums, portālā Skaties.lv, gan arī konkursa Miss Bikini Latvia 2015 Facebook kontā.

Balsot vari gan Miss Bikini Latvia 2015 Facebook kontā, spiežot LIKE savas favorītes bildei, gan portālā Skaties.lv, kur var balsot katru dienu.

Tev jābalso gan Facebook lapā, gan arī zemāk atrodamajā balsojumā portālā skaties.lv. Abi šie katrs ietekmēs 50% no kopvērtējuma. Pēc trim kārtām balsis tiks sasummētas un balsojuma uzvarētāja tiks paziņota jau 27. Jūnijā, klubā Coyote Fly.

Apskati konkursa dalībnieces!

7

Laura Lauze

Foto: Uldis Vilks

Foto: Uldis Vilks

Laura Lauze (21)  – studente, kura studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā vokālo mūziku. Nākotnē cer piepildīt savu sapni un kļūt par ievērojamu operdziedātāju. Ir radoša personība, brīvajā laikā aizraujas ar portretu zīmēšanu un gleznošanu, kā arī ar pavārmākslu Patīk radīt prieku citiem, tādējādi iepriecinot sevi!

Nākamais: Laura Lauze
5 komentāri