BALSO un nosaki, kura Miss Bikini Latvia 2015 dalībniece dosies uz Ķīnu!

5 komentāri

2. Anastasija Putilo

2/14

Balsojuma noteikumi

Pasaules fināla laikā Ķīnā Latvijas pārstāve cīnīsies par galveno naudas balvu – 10 000 USD – skaistu kroni, kā arī daudzām citām balvām. Taču to, kura tā būs, nosaki Tu, balsojot par kādu no dalībniecēm, ielogojoties ar kādu no savām sociālo tīklu pasēm. Katru dienu iespējams balsot tikai vienu reizi.

Foto: Uldis Vilks

Foto: Uldis Vilks

Balsojums sastāvēs no trim kārtām – pirmā kārta sākas šodien, bet nākamajās kārtās speciāli šim balsojumam tiks veiktas vēl divas īpašas – beach un fitnesa – fotosesijas. Bildes būs apskatāmas gan pie mums, portālā Skaties.lv, gan arī konkursa Miss Bikini Latvia 2015 Facebook kontā.

Balsot vari gan Miss Bikini Latvia 2015 Facebook kontā, spiežot LIKE savas favorītes bildei, gan portālā Skaties.lv, kur var balsot katru dienu.

Tev jābalso gan Facebook lapā, gan arī zemāk atrodamajā balsojumā portālā skaties.lv. Abi šie katrs ietekmēs 50% no kopvērtējuma. Pēc trim kārtām balsis tiks sasummētas un balsojuma uzvarētāja tiks paziņota jau 27. Jūnijā, klubā Coyote Fly.

Apskati konkursa dalībnieces!

2. Anastasija Putilo

2/14
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl