1 komentārs

Pēc nepilnas diennakts – 5. martā plkst. 16.00 – noslēgsies balsojums par to, kura no pasaules pilsētām ieņems populārās un aizraujošās galda spēles Monopoly vērtīgāko lauciņu! Neilgi pirms balsojuma beigām Rīga ieņēma 2. vietu kopējā balsojumā. Balso par Rīgu!

Spēles ražotājs Hasbro par godu Monopoly 80 gadu jublejai ir nolēmis izdot jaunu vispasaules spēles versiju. Spēles īpašumu lauciņu vietā atradīsies pasaules pilsētas. Kādas tās būs, nosaka spēles cienītāji un savu pilsētu patrioti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgai kopējā balsojumā par spēles vērtīgāko lauciņu ir gājis ļoti labi, tā atrodas otrajā vietā. Bet mēs varam būt pirmie! Tieši tāpēc Monopoly ražotājs ir pagarinājis balsojumu līdz 5. marta plkst. 16.00, kad tu vari nobalsot par Rīgu.

Spied uz saites, izvēlies kontinentu, pilsētu un

BALSO PAR RĪGU!

Dalies ar šo ziņu un aicini balsot arī citus!

Balsošana ilgusi jau trīs nedēļas. Balsojuma rezultāti tiks paziņoti 19. martā, kad tiek svinēta galda spēles Monopoly 80. dzimšanas diena. Rīgai tas būtu liels gods ieņemt jaunās Monopoly versijas pašu ekskluzīvāko lauciņu. Tāpēc, ja esi patriots, atbalsti Rīgu!

Video!

TOP komentāri

  • Linda
    0 0 0

    Linda

    Are they kiding me?!
    Latvijai draud reals kara stavoklis un te vel kaut kadas mulkibas jalasa par kaut kadiem monopoliem?!Varbut tomer vajadzeja rakstu uzcept par to kaa rikoties kara gadijuma????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl