17 komentāri
Ballīšu zvērs Raivis iesaka, kā pavedināt meiteni Valentīna dienā
Foto: Raivis Raspopovs

Katram džentlmenim noteikti ir savs ieroču arsenāls, kas tiek likts lietā mīlas frontē. Lai pavedinātu meiteni visu mīlētāju jeb Valentīna dienā, Raivis Raspopovs jeb plašākai publikai pazīstams kā Ballīšu zvērs iesaka būt uzmanīgam un pārsteidzošam. Tā ir panākumu atslēga delikātajā nodarbē, ko sauc par meitenes pavedināšanu!

”Ja Valentīna dienas randiņš aizvedis uz naktsklubu un tur satikta kāda skaistule, tad, lai iekarotu un atvēru meitenes sirdi, manuprāt, ir svarīgi neskopoties ar komplimentiem, un, ja ir iespēja, protams uzdāvināt puķes,” uzskata Ballīšu zvērs, ”ja randiņš jau turpinās mājās, tad jāatrod kāda romantiska mūzika un jāļauj ritmam un deju soļiem abiem satuvināties.”

Viņš arī uzskata, ka, lai meiteni pēc iespējas vairāk pārsteigtu, būtu interesanti uzdāvināt kādu pikantu dāvaniņu, kas meiteni apburs un liks justies novērtētai un īpašai. ”Katrs jau pats zina, pēc kā kvēlo un kam nespēj pretoties viņa mīļotā,” uzskata Raivis.

TOP komentāri

  • runita
  • jānis
    0 0 0

    jānis

    Neviena tur pēc lauķa izņemot to meiteni ar krāniņu raspopovu neiskatās.Bildes izskatās tā itkā raivis būti gāji garām un teicis-meitenes,smaidiet,jūs to varbūt pat nezinat bet būsiet stulbā rakst un cilvēki domās ka esmu jūs nokoļijis jo esmu baigais gailis. :D
  • Dairis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl