Baisi! Amerikā klauni cenšas ievilināt mežā bērnus!

0 Komentāru
Baisi! Amerikā klauni cenšas ievilināt mežā bērnus!
Pixabay

Šausmu filmas scenārija cienīgi notikumi ASV – kādā pilsētiņā Dienvidkarolīnas štatā gar mežiem klīst klauni, cenšoties biezoknī ievilināt bērnus.

Ar nedabīgā grimasē izkrāsoto viepli klauns daudziem šķiet drīzāk biedējošs nekā smieklīgs. Ne velti šis tēls bieži vien tiek izmantots arī šausmu filmās. Visticamāk, ka tieši šo filmu ietekmē, kādam bariņam cilvēku radusies viņiem vien uzjautrinoša ideja – pārģērbties par klauniem un biedēt apkārtnes bērnus.

Par briesmīga izskata klauniem, kuri cenšas ievilināt mežā bērnus un pusaudžus, policijai ziņojuši Grīnvilas iedzīvotāji. Klaunu maskās tērpti cilvēki klīduši gar mežu netālu no pilsētas dzīvojamā rajona un, vicinot rokās dolāru banknotes, centušies pievilināt pusaudžus. Sākumā tika izteikta versija, ka svešinieki varētu būt apmetušies būdiņā apkaimes mežā, tomēr, likumsargiem to pārbaudot, nekas neliecināja, ka tur kāds uzturētos.

Tiek pieļauts, ka klaunu parādīšanās bijusi kāda mārketinga akcija vai kārtējās šausmu filmas reklāma. Lai gan par nekādiem klaunu paveiktajiem pārkāpumiem līdz šim nav ziņots, policija Grīnvilā uzsākusi dežūras.

0 Komentāru