Komentāri
Baibiņa un Zane! Salaspilī eglītēm elektriķi devuši īpašus vārdus
Foto: Lolita Balcerbule, Salaspils novada dome

Oriģinālu pieeju svētku rotājumiem šogad apliecinājuši ne tikai dobelnieki, bet arī Salaspils ļaudis, pilsētas eglītēm dāvājot vārdus.

Salaspils Ziemassvētkus un gadumiju sagaida ar vairākām rotātām eglēm. Šogad pilsēta ir īpaši krāšņa, un par to priecājas gan iedzīvotāji, gan rotājumu uzstādītāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai vieglāk būtu organizēt darbu un saprast, par kuru egli ir runa, arī novērtējot darba rezultātu, rotātāju brigāde elektriķa Aigara Lāča vadībā vairākām eglēm devuši vārdus.

“Salaspils galvenā egle atrodas pie kultūras nama “Enerģētiķis”. Tā kā šajā iestādē aktīvi darbojas mazākumtautību kolektīvi, tad egle nosaukta par “Masļeņicu”, jo ir “skaļa” – liela, kupla un krāsaina.

Foto

Pie kultūras nama “Rīgava” mums ir “Pūt’ vējiņu” Baibiņa, jo skaista un balta, bet Dienvidu ielas Zane – dusmīga, ka ik pa laikam vandaļi to “piesmej”.

Dienvidu ielas sporta laukumā ir “Sprīdītis”, jo šī eglīte ir maza, bet ņipra krāsās.

Pie pašvaldības administrācijas ēkas augošās septiņas eglītes ir “Septiņi rūķīši”, un šogad pie rotājumiem jau tikuši četri,” stāsta Aigars Lācis.

Viņš neslēpj, ka rotāšana ir ļoti grūts un vairākas nedēļas ilgs darbs, bet gandarījumu sniedz paša un pilsētnieku prieks par rezultātu.

Foto: krāšņā akcija “Egļu ceļš” Rīgā

Lasi vēl