1 komentārs
Babītē uzplaukusi neparasta mīla: lūk, visu laiku romantiskākais traktors!
Mārtiņš Zilgalvis/F64

“Uz Valentīna dienu var paraudzīties arī šādi,” portālam Skaties.lv atzīst fotoaģentūras “F64” fotogrāfs Mārtiņš Zilgalvis, kuram nedēļas sākumā izdevies noķerts neparasti ”romantiskus” kadrus.

Tiem, kuri ikdienā pārvietojas pa Liepājas šoseju, atkal ir iemesls pasmaidīt. Traktoru tirgotāji, kuri uz valsts svētkiem un citās svinamajās dienās sajūsminājuši nāciju ar oriģinālām instalācijām, Babītes pagasta Klīvēs šonedēļ piedāvā novērtēt jauku kompozīciju Valentīna dienas noskaņās.

”Mīlasstāsta” galvenie varoņi ir ekskavators un peldobjekts milzu gulbja formā, bet romantiskā noskaņa paspilgtinātas ar sarkanām sirdīm.

Skaistajai mīlai garām gājēji un braucēji var būt liecinieki arī nakts tumšajā laikā, kad instalācija ir apgaismota.

Izdomas bagātie traktoru tirgotāji nācijas redzeslokā nonākuši jau iepriekš. Pagājušā gada Jāņos uzmanību piesaistīja nešpetna instalācija ar plikiem līgotājiem, Lāčplēša dienā bija vērojama tematiska ekspozīcija – Lāčplēša cīņa ar Melno bruņinieku, bez Ziemassvētku ekspozīcijā tradicionālās ziemeļbrieža kamanas tika aizstātas ar ceļa rulli.

Tematiskas instalācijas plānots veidot uz katriem valsts svētkiem un ne tikai. Nākamā reize gaidāma aprīlī, kad svinēsim Lieldienas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl