Azartiskās orientēšanās sacensībās šodien varēs iepazīt Jūrmalu

Komentāri
Azartiskās orientēšanās sacensībās šodien varēs iepazīt Jūrmalu
Publicitātes foto

Orientēšanās spēlē var piedalīties ikviens – gan individuāli, gan kopā ar ģimeni, gan komandā ar draugiem vai kolēģiem. Galvenais nosacījums ir labs garastāvoklis!

Dzintaru mežaparkā šodien tiks aizvadīta aizraujoša orientēšanās spēle, kurā dalībnieki dosies azartiskā cīņā pa interesantākajām Jūrmalas apskates vietām, iepazīstot pilsētu no neierasta skatupunkta.

Izvēloties vienu no trim dažādiem maršrutiem, būs jāatrod noteikts skaits kontrolpunktu, orientējoties pēc fotoobjektu kartes, jārisina mīklas un jāizpilda kontrolpunktu uzdevumi, lai iegūtu noteiktu skaitu ”čiekura punktu”.

Izklaides maršruts Dzintaru noslēpumi būs jauka pastaiga 1–2 stundu garumā pa interesantākajām Jūrmalas apskates vietām, un tas īpaši piemērots ģimenēm ar bērniem.

Azarta maršruts Jūrmalas piedzīvojums būs lieliska izklaide draugiem, azartiskā cīņā 2–3 stundu garumā iepazīstot izklaidējošu maršrutu kūrortpilsētā.

Sportiskais maršruts Jūrmalas pilsētas medības paredzēts īpaši izturīgiem dalībniekiem – aptuveni 3–4 stundu garš izklaides piedzīvojums, kura ietvaros dalībniekiem būs jāmeklē 19 kontrolpunkti, veicot izaicinājumu pilnus uzdevumus.

Visi dalībnieki pēc finiša saņems skaistas piemiņas medaļas čiekura formā.

Sacensību starts un finišs būs Dzintaru mežaparkā, kur visas dienas garumā skanēs mūzika, būs iespēja piedalīties veselību veicinošās aktivitātēs, baudīt gardu zupu un karstu tēju, kā arī piedzīvot lustīgas aktivitātes svētku gaisotnē. Bērni varēs izklaidēties arī apsildāmā LEGO pilsētiņā un satikt dažādus pasaku varoņus.

Lasi vēl